Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert nem koszonnek vissza?

Miert nem koszonnek vissza?

Figyelt kérdés
nokent mostanaban elegem lett abbol,hogy egesz eletemben mindig elore koszontem mindenkinek,szepen,kedvesen, hangosan es az utobbi idoben eszrevettem,orulnom kell,ha sok ferfi /vagy no/ szomszedom,kollegam eppen csak a szajat mozgatja kicsit valaszkent,vagy egyaltalan nem koszon vissza.ezert egy eve elhataroztam,hogy nem fogok ezentul a ferfiaknak elore koszonni en,a 40 eves no,ha koszonnek,akkor koszonok csak.erre azt csinalja sok ferfi ,hogy negyszer-otszor koszonunk egymasnak,aztan otodikre ha veletlenul en koszonok elore,akkor nem szol,semmit,nem koszon vissza.ez miert lehet?

2016. aug. 12. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Az illem szerint neked egyedül az idősebb nőknek kellene előre köszönnöd. Ne fájjon a fejed ez miatt. :) Maradj meg kedvesnek és tisztelettudónak, mások viselkedése az ő szegénységi bizonyítványuk, saját magukat minősítik csak. Megjegyzem, azért nem feltétlen rossz szándékkal tehetik ezt, de ez emberfüggő. Szóval nem éri meg bosszankodni vagy haragudni rájuk. Szerintem, ha egyébként nem beszélsz velük, akkor felhagyhatsz a köszönéssel is, ha meg igen, akkor nyugodtan hozd fel a témát, hátha kapsz választ tőlük is.
2016. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi szepen.
2016. aug. 15. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!