Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy ilyen esetben melyik...

Egy ilyen esetben melyik félnek van, vagy lenne igaza szerinted?

Figyelt kérdés

Ma kutyasétáltatás közben láttam egy esetet.

Van egy pasi a környéken két törpe uszkárt szokott sétáltatni.

Az egyik megállt kakilni készítette elő a zacskót és az úttest másik oldaláról átjött oda felé egy tetovált srác egy pittbullal.

A tetovált megállt és engedte oda a srác kutyájához szaglászni.

Erre az uszkáros srác megszólalt,hogy-Nem kellene,húzd el!-

-De nem bántja,csak játszani akar.

-Persze,mert ku-rva gyakori,hogy törpe uszkárok,meg szöges nyakörvvel felszerelt pittbullok játszanak.Nem szólok még egyszer!

És mintegy végszóra a pittbull már ágaskodott is fel a pórázon morogva a kiskutya felé ugorva,a pasi meg abban a pillanatban egy olyat belerúgott,hogy a kutya egy métert repült.Mondjuk felállt és morgott tovább.

Erre a pasi előpattintott egy zsebkést-Vidd innen a dögöd,vagy kinyuvasztom!

A tetovált elrántotta a kutyát és elment.



2016. aug. 13. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Megérdemelte!
2016. aug. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MZ.per.X ***** válasza:
78%
Na én ezért kapok agyvérzést a kutyásoktól. Minden második reggel arra ébredek, hogy fél 6-kor kutyák verekednek a ház előtt mert az agyament gazdájuk nem tud rájuk vigyázni.
2016. aug. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Igaza volt, én a gazdáját is felrúgdostam volna.
2016. aug. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

Eléggé kamuszagú a történet, de igaza volt.


De legalább volt rajtuk póráz. Imádom például, hogy Budapesten, ahol minden egyes négyzetméteren ember van és mindenhol autók mennek, elengedik egyes gazdik a kutyáikat póráz nélkül és be se tudják őket hívni (ha be tudnák, az se lenne mentség).

Múltkor két pici póráz nélküli keverék végig egy téren futkosott, miközben az idióta külföldi gazdáik vígan sörözgettek egy kiülős helyen. Aztán jött két kiscsaj egy jó nagy darab kutyával (németjuhász talán, nem vagyok annyira járatos benne), az egyik pici nekirontott a nagynak, persze annak se kellett több és szépen megfogta a nyakánál a picit és elkezdte lóbálni. Alig bírták lefejteni róla. Ha nem két kislány lett volna a németjuhásszal hanem mondjuk én, akkor a cipőmet eléggé beledugtam volna az ánuszába az idióta gazdáknak.

2016. aug. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!