Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem fejezhetem ki ha...

Miért nem fejezhetem ki ha valami nem tetszik?

Figyelt kérdés
Sokszor vagyok úgy hogy bizonyos dolgokat(a legtöbb dolog nálam ilyen) muszályból csinálok és semmi kedvem az egészhez,mert vagy unalmas vagy idegesítő. Mondjuk ha olyan munkával bíznak meg ami nekem nem tetszik és kifejezem akár gesztussal akár szóban egyből az van ha nem tetszik valami akkor el lehet menni. Miért nem lehet véleményem? Vagy ha valakivel vagy valamivel nem értek egyet és megmondom hogy szerintem az ő álláspontja hülyeség akkor meg az van hogy milyen bunkó vagyok. Megint csak azt tudom kérdezni mint eddig,hogy nem lehet véleményem? Miért ne vághatnék savanyú képet olyan dologhoz ami nem tetszik? Miért kellene olyan dologgal egyet értenem ami szerintem hülyeség? Szóval röviden: Miért nem fejezhetem ki ha valami nem tetszik?
2016. aug. 14. 12:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Környezetváltozás kellene, mert úgy tűnik, nincs közted és a munkatársaid között harmónia. Ahol elismernek, ott lehet véleményed, persze megfelelő formában előadva.
2016. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!