Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért fontos valakinek hogy...

Miért fontos valakinek hogy állandóan kezet foghasson?

Figyelt kérdés
Pasi létemre én nem vagyok híve ennek az örökös kézfogásnak. Főleg ha nem is igazán kedvelek valakit. Van egy lakótársam aki pont ilyen. (Most hagyjuk hogy miért, de nem én vagyok az egyetlen aki nem kedveli.) Viszont állandóan kezelni akar, érkezéskor, lefekvéskor, felkelésnél, távozásnál... Képes megállni és várni ezért ha pl.épp cipőt kötök. Miért olyan fontos ez?
2016. aug. 17. 05:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha valakivel nem vagyok jóban akkor bizony és sem szoktam kezet fogni,bár tudom hogy bunkóság. Szerintem a kézfogás egyfajta "baráti" gesztus hogy ezzel ismered el az ismerettséget. De bizony volt olyan hogy nem fogadtam el egy-két kézfogást azért,mert az illetővel amúgymeg nem ápoltam jó viszonyt és nem szeretem a jópofizást.
2016. aug. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!