Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játékosok! Csak magánvéleményk...

Játékosok! Csak magánvéleményként, nektek miért fontos hogy állandóan új játékokkal játszatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem a pszichológiai magyarázatra vagyok kíváncsi (ezt oldalakig tudnám sorolni én is) , csak szimplán azon emberek magánvéleményére, akik azért nem játszanak valamivel, mert pl már régebbi. És csak az újat, csak az újat..

Szóval számotokra miért fontos ez?


2014. júl. 29. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:

mert pl ha valamelyik játékból csinálnak újat, akkor az nyilván jobb és élvezhetőbb lesz, mint a régi. biztos te is jobban szeretsz olyan dolgot csinálni, ami jobb és élvezhetőbb.

na meg a régi pixeles játékoknál már csak a nosztalgia jön rám, és az a jó érzés hogy milyen jó volt játszani, de azért már nem élvezném ugyanúgy.

te sem játszanál a régi csörgőiddel már, pedig akkor milyen jó volt, nem?:D

2014. júl. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-es, ez nem igaz! Attól, hogy valamit felújítanak nem biztos, hogy jobb is lesz. Sőt sok sorozat van ami részről, részre romlik. Én már a CoD és AC szériát sem kedvelem, mert unalmasak lettek.

Szerintem nem számít egy játék kora, csak legyen tartalmas és szórakoztató. A grafika lehet bármilyen.

2014. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem nem igaz, hanem az nem a te véleményed :)

CoDnak csak az egyik részével játszottam, nem igazán érdekelt a többi, de azért az nem nevezném régi játéknak annyira, az AC-t sem.

Nekem számít a grafika, pl nemrég elkezdtem SC 1-gyel játszani, és régen bármennyire imádtam, most azért annyira nem kötött le.

2014. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én több játékot tudok mondani, aminek a minősége romlott, ahogy jöttek ki a részek. Én azért nem játszok régi játékokkal, mert amit kijátszottam csak nagyon kivételes esetekben veszek elő, könyveknél és filmeknél is ez a helyzet. Illetve teljesen jól elvagyok pár multis játékkal, így hagyományos játékokra nincs is időm. Hiába kezdek el witcherezni, szinte rögtön hívnak a haverok, pedig itt a nyár és megvettem már a második részét it.
2014. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én sem értek egyet az első válaszolóval. Attól hogy valami új, még nem lesz jobb/több a régi epizódnál. Nekem máig a Pandora Tomorrow a kedvenc Splinter Cell részem, azóta meg már van 4 új rész. A grafikáért pedig nem játszom, pedig bírja a gépem. Ez neked is csak a véleményed első válaszoló (semmi offenzíva, fejtsd ki nyugodtan :D), de az TÉNY, hogy attól hogy valami új, még nem lesz jobb. Grafikáért játszani értelmetle számomra, annyi értelme van mint enni a kaja illata miatt. (az íze már lényegtelen). Belőtyölhetnék csokis tusfürdőből ennyi erővel.

Én úgy gondolom hogy sokaknál (nem mindenkinél) csak az aktuális trend meglovaglása a cél. Pl az aktuális CoD rész is csak addig jó 1-2 kivétellel, amíg meg nem jelenik a következő. Az AC3-ról sem beszél senki már, mert van egy negyedik része. A játékok megjelenése mögötti orbitális marketing gépezetről meg ne is beszéljünk.. :D (Ami nem csak bemutatja, és reklámozza az újonnan megjelenő produktumot, hanem rá is vesz arra, hogy most CSAK ez a fontos)

2014. júl. 30. 13:32
 6/6 A kérdező kommentje:
és mellesleg.. megyek MoH Warfighterezni Tier1 fokozaton
2014. júl. 30. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!