Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol vannak a rock zenét...

Anney2001 kérdése:

Hol vannak a rock zenét kedvelő tizenévesek?

Figyelt kérdés

Vagy csak az én környezetemben nincsenek?

Ilyenekre gondolok: 30seconds to Mars, Green Day, FOB, Red Hot Chili Peppers, Three Days Grace vagy a régebbiek: Iron Maiden, Aerosmith, Guns n' roses, stb.



2016. aug. 17. 19:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát az én környezetemben előfordul pár, de ilyen 20 alatt mozog a szám és nem barátkozom amúgy velük.


De itt vagyok.

2016. aug. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem azokat amiket írtál (és sok más rockot kedvelő embert is ismerek, főképp azért, mert én is játszom egy együttesben) :) 15/F
2016. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mindenfelé vannak, én ismerek kb 10et magamon kívül (14-19-ig lányok, fiúk vegyesen). Amúgy szerintem biztos nem tudod a környezetedből mindenkiről hogy mit hallgat, lehet vannak akik hasonló dolgokat.
2016. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem szüleim nagy rockerek, kiskorunkba azt hallgattuk amit ők, aztán kinőttük. Mostmár Twenty One Pilots hallgatok, amit anyuék hallgatnak azt egyenesen utálom.

Viszont a 70es évek rockot nagyon királynak tartom. Sok Queent hallgatok, Sweet-et, ja és újjabban ráfüggtem a Cherry Piera a Warrant-tól.

15

2016. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A Queent én is szeretem! Örülök, hogy vagyunk még azért:) Majd jobban nyitva tartom a szemem!:D Amúgy: 15/L
2016. aug. 17. 22:20
 6/16 anonim ***** válasza:
Jelen! :D
2016. aug. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Èn speciel mindent meghallgatok, de emlékszem, tini korszakom első feléven még én is csak a rock felé hajlottam.

Én is megcsináltam a "jóarc rokkerek" kérdésemet itt, és társai.

Kiderült azonban hogy az iskolás társaim is rengeteg rockot hallgatnak. Időközben pedig én is elkezdtem más műfajokat keresni, és szerettem meg ezt-azt.

És valószínűleg érezni fogod majd te is, hogy számodra nagyon fontos a zene, de ismerkedni attól függetlenül egy teljesen más egyénnel is tudni fogsz.


De majd ne felejts el 4 év múlva üzenni felőled.


19 fö

2016. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Jelen!

Bár amiket itt felsoroltál jók, a főkedvenceim akkor is Marilyn Manson és a My Chemical Romance :D

15/L

2016. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Jelen!

Led Zeppelin, Black Sabbath, The Beatles, The Rolling Stones, KISS, AC/DC stb.

15/F

2016. aug. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Elég sokat ismerek, hála égnek :)


Jók, amiket felsoroltál, mondjuk a Maiden és a Guns annyira nem az asztalom.

Kedvencek: Nightwish, Epica, My Chemical Romance, Shinedown, Bon Jovi, Slash, Ozzy, Road, Paddy And The Rats


17/L

2016. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!