Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rockerekhez szólna kérdésem,...

Rockerekhez szólna kérdésem, illetve azokhoz akik e zenei műfajt hallgatják és szeretik többnyire! Titeket nem zavar ez?

Figyelt kérdés

Mikor nem "rocker", az sima emberek, akiknek semmi közük nincs a rockhoz, de tudják rólad, hogy te ezt hallgatod és nem "rockernek" neveznek, hanem "rockos"nak neveznek..


Félreértés ne essék, engem sosem érdekelt ez a rockerség dolog, hogy "hű aztán én olyan rocker vagyok" stb. , nem kötöm mindenki orrára, hogy a rock meg a metált zenét szeretem. De kicsit zavar mikor "rockosnak" neveznek, és nem inkább "rockernek". Mert szerintem a rocker a helyes megnevezés, nem rockos, bár lehet tévedek. Tehát nekem inkább a helytelen megszólítással van némi gondom.



2016. júl. 22. 20:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Nem, nem zavar. Nincsen helyes megnevezés, eléggé unatkozhatsz ha ilyen problémák zavarnak :D
2016. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%

Pont lesz&rom minek neveznek.

Akit az ilyesmi érdekel, az nem is rocker.


( Mellékvágány: nem az a rocker, aki rockzenét hallgat.)

2016. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
96%

Nem zavar. Én inkább ezt olyankor hallottam mikor valaki megjegyezte kedvesen h: " Olyan Rockos vagy!."


Inkább már az olyan szavak zavarnak mint pl: Elvont stb..

17/L

2016. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

1#-es!


Itt mindenki tényleg ilyen balfa sz? Ha valaki valami nem komolyat kérdez, vagy nem egy harmadfokú függvény konvexitását kéri, akkor már baj?


2#-es!


Te pofázol itt rockról? Kiemeltem, hogy kurv ára nem érdekel ez a rockerség dolog, csupán a megnevezés, amit rám akasztanak, amit szerintem helytelenül használnak.


A logikád egy 5 évesé: tehát ha nem is szeretem valójában a rockzenét és egy büdös mocskos pózer vagyok (mint gondolom te vagy, aki azt hiszi, hogy aki legalább nem játszik gitáron és dobon, meg nem öltözik full bandás pólókba és feketében az nem is rocker), akkor már rockernek számítok? Pont ezért probléma ha már rockernek neveznek, mert pont az ilyen gyökerek miatt, mint te, nézik le az e műfaj kedvelőit. Ideje lenne már, ha ebben csónakban evezel, hogy tudd, igen, az is rocker aki rockzenét hallgat. Elmehetsz a büdös pics ába, ha nem tudsz normálisan válaszolni és csak kötekedni..

2016. júl. 22. 21:05
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy elnézem, te nem rockos vagy, hanem egy frusztrált gyökér.
2016. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem neveznek sehogy, mert már vagy 10 éve nem látszik rajtam semmi. Teljesen átlagos embernek nézek ki, ha nagyon muszáj, akkor üzletembernek... De attól még metált hallgatok éjjel-nappal... De ha egyszer a Szigeten lesz Metallica... Akkor... :-) Akkor előszedem a kutyaláncomat meg a szakadt fekete farmeromat... Whuuuummmm... :-)
2016. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%

"Te pofázol itt rockról?"

Én semmiről nem "pofázom".

A stílusod pedig nem engem minősít. ( Mint ahogy a szövegértési problémád sem.)

2016. júl. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

5#!

Ahogy elnézem, te nem is a kérdésemre válaszoltál, tehát takarodhatsz gombászni.

2016. júl. 22. 21:15
 9/24 A kérdező kommentje:

7#! Pedig azt csinálod, attól hogy neked az a normális megnyilvánulásod, nem mentség.


Tehát, megkérlek, fejtsd ki: ki a rocker a szótáradban?

2016. júl. 22. 21:17
 10/24 anonim ***** válasza:
39%
Tapasztalataim szerint inkább az alacsonyabb értelmiségi szinten álló emberek használják a 'rokkos' szót (jó hangsúlyok k-kal). Nekem rendszeresen a cigányok kérdezik/jegyzik meg, hogy "Akko' te ilyen rokkos vagy?" "Né má rokkos!" Nem szoktam magam felhúzni rajta, egyszerűen továbbmegyek.
2016. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!