Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehetne tenni? Ill. Mi a...

Mit lehetne tenni? Ill. Mi a velemenyetek errol az egeszrol?

Figyelt kérdés
En egy 25 eves ferfi vagyok, van egy 4 eve tarto nagyon jo, eros baratsagom egy lannyal, aki 20 eves. Idaig meg soha nem talalkoztunk, csak facebookon kommunikalunk. Neki 4 eve van mar baratja, megis tobbet erzunk egymas irant, ki lehet mondani. Nekem allando, stabil kapcsolatom nincsen. Kb. 1 honapja valami eltort bennem. Sok-sok problemam akadt, en csak fel szerettem volna hivni, de valahogy nem jott ossze, inkabb kifaggatott facen, minthogy azt mondta volna, hogy oke hivj azonnal. Ennek ellenere tenyleg egy nagyon jo barat. De a sok problemam hatasara pesszimistava valtam velekapcsolatban is, beszeltuk mar tobbszor, hogy ha egyszer ugy hozna az elet, akar ossze is hazasodhatnank, hiszen tenyleg eleg szoros (volt) a kapcsolat kettonk kozt. Viszont azt hiszem kicsit belefaradtam az egeszbe, egy talalkozas nagyon hianyozna mar, de persze o az orszag masik vegen lakik, meg ugye ott a baratja, sot a szulei is szigoruan fogjak. Vagy ha nem is konkretan tali, de valami ujitas, ujdonsag. Szeretem nagyon amugy. Egyaltalan lehetseges sztetek, hogy egyszer vegeterjen a baratjaval? Nekem az a 4 ev mar sok, foleg hogy jol megvannak, igy ketelkedem benne elegge. Elso baratja a lanynak. Minden gondolatot, segitseget szivesen fogadnek, bocsi hogy hosszu lett. Amugy az elmult 1 honapban egymas utan 4-edjere irt mar ram, hetente, jelezve hogy hianyzok... Maskor napi szinten beszeltunk... persze tudom, ez csak rajtam mulik, de mint irtam vmi eltort bennem, hogy ugy ereztem magamra hagyott a bajban.
2015. aug. 23. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:

A jó barát az nem ilyen. Hanem olyan, hogy ott terem, és akkor ahol te a legnagyobb bajban vagy és lenyujtja kezét érted, és felemel.


Ez a jó barát.


Az illető akiről irtál még egy haver kategóriába sincs emberileg feléd.

2015. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyikőtök gerincesebb, mint a másik. Ő a pasija mellett téged szédít, te meg foglalt csajnak csapod a szelet, gratula. Ha annyira akartatok volna tlaálkozni, 4 év alatt rég megoldottátok volna, ha veled akarna lenni, 4 év alatt rég elhagyta volna a pasiját. Valami hiánypótlásra biztos jó vagy, amit a csávótól nem kap meg, de ennyi.
2015. aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A valóság és a virtuális világ más. Akár házasság is? Nem ismered, mondhatsz bármit. Az agyad kivetülése egy monitorra
2015. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Azert ezt ketlem, en nem igy erzem, hogy igy lenne.

2. Lehet hogy van abban valami, amit mondasz, de azert ez nem teljesen igy van.

3. Nem valoszinu, hogy eloben mashogy lennenek a dolgok, mint igy...


Idaig meg konkret segitseget nem kaptam, de irjatok nyugodtan amit gondoltok errol a dologrol,meg esetleg ha vki tudna vmi ujitasi lehetoseget, azt megkoszonnem...

2015. aug. 23. 13:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Újítási lehetőségként maximum skype-on tudtok camon keresztül beszélni. Vagy ha nem is akar beszélni a csaj, akkor csak nézhetnétek egymást és írogathattok.

Lehetnél vele őszinte, hogy rosszul esett amiért nem beszélt veled telefonon, pedig nagy szükséged lett volna rá stb..

Megértem a helyzeted, velem is volt egy hasonló sztori. Annyit tudok biztatásul mondani hogy próbáljátok megbeszélni a dolgot ha mindkettőtöknek fontos, mert ha eltávolodtok egymástól és már többé nem beszéltek..az rossz lesz, hidd el nekem.

2015. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5. Ezzel megintcsak az a problema, hogy nincs camja,de ha lenne is, a szulei kerdezgetnek h kivel beszelget o... Mellesleg jelenleg nekem sincs camom, es a skypeot utalom is.
2015. aug. 23. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!