Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ismeritek ezt/ezeket a fiút/fi...

Ismeritek ezt/ezeket a fiút/fiúkat?

Figyelt kérdés

Kedves SZINezők, a segítségeteket kérném most. Egy hatalmas hibát vétettem a pénteki fesztiválnapon, amit szeretnék (amennyire lehetséges) helyrehozni. Valamikor ha jól emlékszem 7 és fél8 között a barátnőmmel elsétáltunk a Civilfalu és az ÖkoSZIN előtt a nagyszínpad felé, itt pedig szembe jött velünk három fiú. A legszélső ahogy elhaladtak mellettünk oldalba bökött, mire én visszafordultam utánuk, ők szintén, majd elindultak felénk. A beszélgetés nem igazán lényeges, talán csak annyi, hogy a fiúk már a szerdai napon is láttak minket a Wellhello koncerten, sőt egyikük még arra is emlékezett, hogy milyen felső volt rajtam (kék fehér madarakkal). Mindezek után elindultunk a három sráccal táncolni, név szerint Olivérrel, akit én most keresek elsősorban, valamint Adriánnal és Martinnal. Útközben kiderült, hogy előbbi Sándorfalván lakik, utóbbi kettő pedig apátfalvi lakos és az egész fesztiválon kint vannak/voltak/lesznek. Csakhogy a barátnőm nem érezte olyan jól magát Adriánnal és Martinnal, míg én Olivérrel beszéltem, így megmondtam a fiúknak, hogy csak egy számra táncolunk, aztán elválnak útjaink, mire ők megjegyezték, hogy remélik, hogy akkor hosszú lesz az a zene. Ám barátnőm az első adandó pillanatban lelépett, én meg futhattam utána, hogy megbékítsem, így elvesztettem a fiúkat. Igazán bunkónak éreztem magam az eset miatt, hisz megígértem valamit, aztán faképnél hagytam őket, valamint szívesen meg is ismertem volna őket. Mindezek után úgy 11 körül elmentünk ezzel a kedves barátnőmmel a RISKA színpadra táncolni. Amint odaértünk el szeretett volna rángatni, mert meglátta ezeket a bizonyos fiúkat, de végül csak odébbmentünk. Pár perccel később a fiúk is észrevettek minket, elindultak felénk, de a barátnőm elrángatott szintén kicsit odébb. A fiúk ott is kiszúrtak, de oda már egy nagy körívet megtéve jöttek, de mire odaértek, mi ismét odébb mentünk valamiért. Végig próbáltak megtalálni és elkapni, de sosem sikerült nekik. Végül éjfélkor a DJ váltáskor valahogy a fiúk mögé kerültünk, ám ő ekkor se engedte meg nekem, hogy beszéljek vagy táncoljak velük, pedig igazán nem volt semmi baj velük. Elmentünk, és többet nem láttuk őket. Nem tudom, hogy gondoltak-e még rám, de én gondoltam rájuk.

Úgyhogy kedves mindenki! Ha valaki ismer véletlenül egy ha jól tudom 18 éves sándorfalvai barna hajú, úgy 180-185cm magas Olivér nevű fiút, aki a SZINen bérlettel két apátfalvai barátjával, Adriánnal és Martinnal volt kint, akkor nagyon örülnék, ha megadná a teljes nevét, mert szeretném valahogy jóvá tenni a dologot. Őszintén szólva én nem szerettem volna, hogy így alakuljanak a dolgok. Meg hát ugye tartozom egy tánccal neked Olivér :)

Egy nagyon kétségbeesett lány, aki a SZINen szerdán és pénteken is, amikor a fesztivál területén tartózkodott, ugyanabba a srácba botlott bele



2016. aug. 27. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Segíteni sajnos nem tudok, de tetszik az első rész. Kíváncsi vagyok a folytatásra! :)
2016. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit értesz első rész alatt? :)
2016. aug. 27. 14:51
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 - hát jó. Nem szoktam elolvasni az ilyen hosszú, gyaníthatóan nyálba csöppenő, tinilányka írásokat (nem rád vonatkozik!), de te annyira jól és őszintén írtál, hogy azt éreztem, hogy naa, csak mégegy mondat, meg mégegy, hogy egyszer csak a végére értem, és kíváncsi voltam, hogy ez a lány végül találkozik-e az Olivérrel, vagy mi van most :)
2016. aug. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, nekem sem kenyerem az ilyesmi, csak egyszerűen nem tudom elfelejteni a dolgot. Ott voltam közvetlenül mögöttük, csak egy kis kopogtatás vagy bökés lett volna az egész és egy gyors beszélgetés és minden megoldódott volna...

De ezek szerint lehet hogy kezdenem kellene valamit az írói ambícióimmal :)

2016. aug. 27. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem társkereső, próbáld inkább facen valamelyik csoportban (pl szegeden láttalak)
2016. aug. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is épp nagy keresgélésben vagyok strand fesztivál után, de a fenének sem találom a srácot akit keresek, pedig igazán fontos lenne :D

Sok sikert :D

2016. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!