Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismeritek ezeket a NES (sárga...

Ismeritek ezeket a NES (sárga kazettás Nintendo copy) játékokat? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Keresek néhány elég régi játékot. Tizensok éve a falusi búcsuban vettem egy NES játékgépet, és hozzá pár játékkazettát. Sajnos a mostani TV-mre nem tudom már rákötni a konzolt, ezért nem tudok utánanézni ezeknek a játékoknak. Ha valaki tudna valamelyikről valami információt, gondolok itt pl. a címére, az válaszoljon kérem! Nagyra értékelném! Itt van néhány, amit keresek:

-Egy érdekes kis oldalnézetes játék, az elején egy háztetőről indulhattunk el, 3 karaktert lehetett választani, egy zöldruhás pisztolyos csávót, egy szakállas, kissé zsidó kinézetű szintén pisztolyos fickót, illetve egy szamurájt. Jöttek az ellenfelek, le kellett győznünk őket, voltak bossok, felvehető cuccok (éjjellátó szemüveg, bomba, bilincs (ami nem tudom mire volt jó)) Nekem a kazettáján Robin Hood szerepel, de utánanéztem, és semmi köze hozzá

-Egy Mario-ra hajazó kis fickóval kellett bejárni a pályákat, lemenni a csatornába, voltak vízesések, ellenfelek, és egy fura nagydarab kékruhás, keménykalapos ürge is üldözött

-Egy felülnézetes űrhajós-lövöldözős játék, rengeteg pályával, a szintek között be lehetett vásárolni egy menüben, fel lehetett szedni power upokat, amivel újfajta tüzelési módok nyíltak meg.

-Egy robotos-harcolós játék, valami jövőbeli környezetben. Lehetett ököllel, fegyverrel harcolni, voltak bossfightok, felvehető cuccok, és emlékszem, az egyik főellenfél egy zöld kiborg-szerű valami volt, akivel egy teherliftben vagy miben kellett megküzdeni többször is



Egyelőre ennyi, ha eszembe jut még valami akkor kérdezek még.



2016. jan. 5. 17:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem tudod a mostani tévédre rákötni?
2016. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Eléggé vacak kábelek vannak a kis géphez, ráadásul most találtam meg jópár év után, és eléggé le van amortizálódva az egész.
2016. jan. 5. 17:10
 3/15 anonim ***** válasza:

Keresd ki, jobb módszer nincs.


[link]

2016. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az utolsót megtaláltam, de a többit valahogy nem
2016. jan. 5. 17:27
 5/15 A kérdező kommentje:
Megvan az az űrhajós is. A Gun-Nac nevezetű játékot kerestem.
2016. jan. 5. 20:27
 6/15 Krisipoke ***** válasza:

Az valószínűleg nem NES volt, hanem egy Famiclone, azaz a NES japán verziójának, a Famicomnak egy itt, Kelet-Európában eléggé elterjedt kínai kalózverziója.


De nem is ez a lényeg. A második szerintem a The Goonies, az első nem tudom, mi lehet, de pl. a Rush'n Attack/Green Beret beugrik rá, de nem hiszem, hogy az lenne, majd még gondolkodom.

2016. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Krisipoke ***** válasza:
Ja, amúgy a Goonies-t nem fogod megtalálni ott, amit linkeltek, mert csak Japánban jött ki, nyugaton csak a második rész.
2016. jan. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Krisipoke ***** válasza:
Egy kis kutakodás után azt hiszem, majdnem biztosan állíthatom, hogy megtaláltam az elsőt is: G.I. Joe?
2016. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem az
2016. jan. 7. 15:46
 10/15 Krisipoke ***** válasza:
Egyik sem talált? :/
2016. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!