Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek? (többi lent)

Szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek is jobb volt a mai életnél a "régi" élet?

Pl.:1980-as évek vagy a 1990-es évek? Szerintem igen...Gondoljuk visszavolt a benzin még 5FT-is mostmeg 400-ft majdnem?



2016. aug. 30. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:

De akkor a fizetés 2000 Ft volt most meg 100 000 :)


Szerintem van, ami jobb volt.

De nem az árak miatt.

Most szabadabb a világ. Ez jó.

Viszont a sok technikai eszköz szerintem csak látszólag teszi kényelmesség az életet. Pl. szerintem ezerszer jobb volt, hogy senki sem hívott fel munkaidő után munkával kapcsolatos dolgokkal, mert otthon a vezetékesen nem illet ilyenért hívni valakit. Most meg bárki bármikor hívhat a mobilon. És most már ne csak az irodában nézd az e-mailjeidet, hanem mindig telefonon is. Sosincs már nyugta az embernek.

2016. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igyvan egyet értek.Nemtudom hogy te honnan valósi vagy.De régebben motoroztunk tesóval mint az állat jogsi nélkül (ezt a storyt hallotam nem én csinnáltam) féllre értés ne essen na"motoroztunk tesóval jogsi nélkül bejártuk az egész környéket simsonnal meg ezt-vel.Ha a rendőr elkapott kb.:egy évben kint volt a rendőr kétszer.Egyszer sem kaptak el."Vagyis mostmeg mindennapos látvány a rendőr
2016. aug. 30. 11:03
 3/6 anonim ***** válasza:
2: igen, sok minden egyszerűbb volt, aminek meg volt a maga bája. Most meg hirdetik a nagy szabadságot, szabadosságot, de közben meg egyre több szabály van és egyre több mindennek kéne megfelelni.
2016. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg ugye hát a fiatalságról neis beszéljünk..
2016. aug. 30. 14:29
 5/6 anonim ***** válasza:

4: :) Én mostanában sokat gondolkodtam azon, hogy vajon mi is ilyenek voltunk-e az akkori felnőttek szemében, mint a mostani fiatalok a mi szemünkben. De nem tudom.

Lehet, hogy mi sem voltunk sokkal jobban a többi generáció szemében, csak nem voltunk ennyire szem előtt, nem volt minden kis dolgunk kiteregetve közszemlére a fb-on és egyéb oldalakon.

2016. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

Igen mondjuk ez nagyon elgondolkodtató!

Igen nekünk is voltak ilyen dolgaink! De nem tudod róla az egész ország!Max.:A falu de tényleg csak max.

Meg hogyha jobban megnézitek nem is volt ennyi bűn cselekmény,drogok,stb..

2016. aug. 30. 14:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!