Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Létezik megint valamilyen...

Létezik megint valamilyen csendrendelet?

Figyelt kérdés
Pár éve azt hallottam, hogy nincs már olyan, hogy este 10 utáni csendháborítás (mert valami vagy hangos, vagy nem, nincs időponthoz kötve). Az elmúlt héten viszont két szabadtéri koncertet is pontosan 22:00-kor hagytak abba azzal, hogy tovább nem mehet. Az egyik Békásmegyeren volt (Deák Bill), a másik tegnap Újbudán (Kalapács).

2016. szept. 4. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a csendrendelet sosem lett eltörölve, de nem is igazán törődtem a változásokkal. Azt tudom hogy a mindenkori nyugdíjasok előszeretettel hívogatják a rendőrséget az évente 2x előforduló éjfélig tartó hangoskodásért, és a rendőrség bőszen állítgatja le a szórakozókat.
2016. szept. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már nincs időponthoz kötve. Tehát, ha vmi olyan van, ami a környéken lakókat zavarja stb, azt nappal is be lehet jelenteni.


Szerintem a koncerteket alapból úgy tervezték, hogy 10-kor érjenek véget, nyilván az együttesekkel is úgy szerződnek, hogy ettől eddig tartson.

2016. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!