Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A Facebookon vadidegen "amerik...

A Facebookon vadidegen "amerikai katonák" jelölgetnek engem és más nőismerőseimet. Miért? Mi lehet a céljuk? (többi lent)

Figyelt kérdés

Igaz lehet, hogy arabok próbálnak így "beférkőzni a kegyeinkbe"? Nem, nem ment agyamra a menekültkérdés: egy ismerősömet 2 hónap alatt 17 ismeretlen jelölte be.

Az elsõnek vissza írt,aztán az elkezdett " mesélni", érdeklõdni, ezután letiltotta. De nem csak magyarokat jelölnek be, hanem Spanyolországban élő ismerősömet is.


Főleg a tapasztalatlan fiatalokra ez veszélyes is lehet...



2016. szept. 4. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Jézusom, ilyen idióta összeesküvés-elméletet még nem hallottam.. :DDD "arabok próbálnak így "beférkőzni a kegyeinkbe""


Nem, drágám.. Azok csak botok, akik jelölgetnek mindenkit, egy vírusos dolog, ha úgy értelmezhetően hangzik.


Alapból nem értem, hogy miért jelölnek vissza az emberek olyanokat, akiket nem ismernek, ráadásul nem is magyarok!?..

2016. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk én nem jelöltem vissza.. Szóval remélem nem rám írtad :-)

De meg tudom érteni a visszajelölést, hiszen ha csak a gyakorira gondolok, hogy hányan és milyen álmodozó módon szeretnének kijutni Amerikába. Sok fiatalt meg tudnak vezetni, szerintem.

"Fúúú, amerikai katona és engem bejelölt, jaj, de jó, összeismerkedek vele, aztán kimegyek hozzá, majd elvesz feleségül és kánaán lesz, dől a lé", stb


És ki tudja, mi van mögötte?

2016. szept. 4. 19:47
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Na most amerikai katonák vagy arabok jelölgetnek be? Nem értem.
2016. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Ajálom melegen ne jelöld vissza, sztem még a gépedet is megtudják virosozni, ne kérdezétek hogyan. Mostmár tele van a facebook, h valami gyanus üzenetetd jön egyik ismerősödtől , hogy nem is ő küldi, mindenk tudja, hogy virus. Ezek is be virosozhatnak, csak relytett modszerekkel.
2016. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Na most amerikai katonák vagy arabok jelölgetnek be? Nem értem."


Hát épp ez az, hogy nem lehet tudni...

Patrick Cooper néven jelölt be valaki, s mikor ezt elmondtam egy ismerősömnek, aki Spanyolországban él, akkor kiderült, hogy tegnap épp ez az alak jelölte be őt is,de Ő törölte is villámgyorsan.És egyikünk sem ismeri. Azt csak pletyka szinten hallottam, hogy akár arabok is lehetnek a dolog mögött.

Nem lehet tudni, ki fia, borja, mert semmi nincs az adatlapján, csak profilkép és borítókép, meg a neve.

2016. szept. 4. 22:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha az egész családot jelölgetik, nem lehet, hogy csak egy ismerős szorakozik?
2016. szept. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Jelentsd a profilt a fbnak, és blokkold! Ezzel szórakoznak, bejelölnek, írnak szépeket, udvarolnak, majd pénzt zsarolnak ki belőled, valószínűleg nigériaiak, vagy ki tudja! Még az sem biztos, hogy férfi az illető! Itt egy lista "csak" egyetlen valódi amerikai katona nevével való visszaélő profilokból:

[link]

2017. aug. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

Képzeld, tegnapelőtt ránéztem arra a linkre, listára, amit belinkeltél, erre nemsokára megint bejelölt egy vadidegen amerikai - persze nem jelöltem vissza. Lehetséges, hogy ez saját magát generálja, azáltal, hogy valaki rákattint egy ilyen profilra?

Máskülönben hogy lehetne, hogy már hosszú ideje nem volt ilyen jelölés, de most, hogy ránéztem egyre, megint.

2017. okt. 29. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!