Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hova szoktatok nézni a metrón?

Ti hova szoktatok nézni a metrón?

Figyelt kérdés
Tök érdekes, ahogy mindenki 1. kerüli kínosan a másik tekintetét, néz valami rendkívül érdekeset az üvegen 2. direkt bámul tolakodóan emberekre 3. beleolvad a telefonjába. :D Ez mind gáz és unalmas. Ti hogy csináljátok?

2016. szept. 5. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
egy nyamvadt válasz sincs erre a fontos kérdésre. Én pl végigveszem a csinos csajokat/nőket. Nem szemezek, csak legeltetek.
2016. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak szép lányok, akkor általában megvan az érdeklődés tárgya, ha nincs, vagy csak úgy elvagyok, akkor általában leghátulra szállok fel, és nekidőlök a hátsó falnak. A régi orosz kocsik gyorsítása felbecsülhetetlen :)
2016. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Haha, en regebben masok könyvebe olvastam bele, ha epp mellettem ültek. Mondjuk az eleg kinos volt, ha "rajtakaptak". Ha nem a reklamokat olvasgattam, vagy a többieket nezegettem lehetöleg feltünesmentesen. Ma mar nem metrozok ( nincs a falunkban :)) )
2016. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Régebben volt metró a falutokban? :DDD

Bocs, nem tudtam kihagyni! :D

2016. szept. 5. 21:09
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt igen a templom meg a kocsma közt jart.. :) Csak megszüntettek amikor megepült az ürallomas ;)
2016. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A lányok mellét.
2016. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pásztázom az embereket. Nem tolakodóan vagy fixírozva, és közben elgondolkozom, hova mehet, hogyan élhet...
2016. szept. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A túloldali üvegen nézem magam xd, de ha valakit nézek akkor is a tükörképét xd
2016. szept. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én is ez utóbbit, hasonlóképpen. :)
2016. szept. 5. 22:27
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyáron a nők lábait nézem, de rendszerint ez is zavaró számukra. Ha a mellettem lévők mind a telefonjukat bogarásszák, akkor bizony nehéz, ha lábakat sem lehet nézni, így marad a plafon vagy egy lehetőség semleges pont (pl.: ajtó, ablakkeret). Télen örül az ember, ha van hely a nagykabátok miatt, de ilyenkor már könnyebb a padlót bámulni mindenféle "molesztálós" címszó nélkül.
2016. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!