Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az emberek nem fognak furán...

Az emberek nem fognak furán nézni, ha buszon meg metrón szállítom a hörcsögömet?

Figyelt kérdés
A busz még oké, de a metrón mindenki megbámul majd. Vagy nem? Már csak azért is mert nézni akarják hogy mit csinál a hörcsög, csak én utálom ha néznek.
2012. júl. 3. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán tedd be dobozba! Ez még nem jutott eszedbe? Csak fúrjál rá lyukat, kapjon levegőt is.
2012. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom,miben szállitod,de se kisállat hordozóban,se kartondobozban nem nagyon fog látszani,hogy mit csinál a hörcsögöd...Amúgy meg sz@rd le,ha néznek.
2012. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Kisebbségi komplexusod van? Mit számít, hogy néznek-e?
2012. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Műanyag hordozóban lesz.
2012. júl. 3. 16:06
 5/9 Platypus ***** válasza:
Az állatbarátok bámulni fognak, akkor is, ha csak a műanyag szállítót látják. Tapasztalat. De ezek az emberek alapvetően pozitívan állnak a dologhoz, azért bámulnak, mert érdekli őket. Még az is előfordulhat, hogy valaki megszólít és megkérdezi, hogy megnézheti-e. Ezt vagy elviseled, vagy olyan dobozba rakod a hörcsögöt, amin nem látszik, hogy állat van benne.
2012. júl. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az állatbarátokkal semmi bajom, csak azt utálom, amikor valaki felkiált hogy jé egy patkány! Sajnos vannak olyan emberek, akik minden kis rágcsálóra azt mondják hogy patkány.
2012. júl. 3. 18:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Valamennyire tuti meg fognak nézni, én a nyulaimat szállítottam, buszon-metrón-vonaton, és elég sokan belenéztek, meg kérdezősködtek az állat felől. De engem nem zavart, sőt. :D
2012. júl. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kirilla14 válasza:
en is sokat utazom a horimel es azert is mert akkor az emberek letamadnak hogy mijen edes igy az ember konnyen jo beszelgeto tarsat szerez:)
2012. júl. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
énis a buszon szállitottam, müanyag dobozba, a mögöttem ülő nő pedig végig bámulta hogy milyen cuki:)
2012. júl. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!