Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért történik ez velem? Mit...

Kocsisbarbi kérdése:

Miért történik ez velem? Mit csináljak hogy ne legyek ilyen? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Most ballagtam el az altalanosbol nyaron. Imadtam a sulit a kornyezet itthon lenni roplabda edzesre menni az ottani gyerekkel beszelgetni, legjobb baratnommel lenni ugy az egesz helyzetet.

Most 9es vagyok kollegiumba koltoztem mert a kornyeken nem volt rendes kozepiskola. Eleinte azt is nagyon vartam meg az elso ket nap jo is volt. De most hogy eltelt egy het legszivesebben eljonnek onnan itthon szeretnek lakni nem szeretnek valtozast a regi "eletemet szeretnem". Es emiatt mindig szomoru vagyok sirhatnekom van varom hogy hazajohessek. Sokszor nincs is kedvem ott senkivel beszelni pedig nagyon szeretnem hogy jofejnek tartsanak es nem is tudok mirol beszelni nem tudom miert pedig masok mindenrol eltudnak es nem vagyok nagyon egy zarkozott szemelyiseg. Mit tudnek ez ellen tenni? Hogy szeressek ott lenni, emberrekel lenni. Milyen temakrol beszelgessek? Es miert tortenik most ez velem? Koszonom elore is a valaszokat.



2016. szept. 10. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolom szimplán honvágyad van, majd 1-2 hónap és elmúlik.
2016. szept. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tényleg csak honvágyról van szó.

Én is voltam ilyen helyzetben, hogy koliba kerültem, azzal a különbséggel, hogy nekem nem igazán hiányzott senki otthonról(családon kívül) de még így is nehéz volt megszokni.

Azt ne felejtsd el, a barátaid attól még ott lesznek, hogy ritkábban látod őket. Gondolj arra, ez egy jó lehetőség még több barátot szerezni. :)

Mivel újak vagytok egymásnak elég könnyű beszédtémát találni. Csak kérdezned kell, az emberek általában szeretnek magukról beszélni.

Pl, honnan jött az illető? Melyik suliba jár? Miért pont azt választotta? Hogyan került a koliba? Kik a szobatársai? Eddig milyennek találja őket? Hogy tetszik neki eddig a hely? Volt már sokáig távol otthonról mint pl most?

Aztán jöhetnek a témák. Milyen zenét hallgat? Szereti e az állatokat? Neki van e valamilyen háziállata?

Ha helybeli akkor tud e mondani jó szórakozási lehetőségeket?

Szóval csak érdeklődni kell, és ha van egy pici összhang akkor a beszélgetés folyik majd magától.

Ne legyél morci, a koli tud jó lenni, és sok újat nyújtani.

Sok sikert ;)

2016. szept. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat
2016. szept. 10. 12:46
 4/4 anonim ***** válasza:
jaja, az első pár hét ilyen, meg utolsó egy-kettő a tanévben, a többi meg buli XD
2016. szept. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!