Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon fontos! Mit lehet...

Nagyon fontos! Mit lehet tenni ha valaki az engedélyem nélkül tett fel egy képet rólam? 17/F

Figyelt kérdés

Szóval nemrég csatlakoztam fb-n egy csoporthoz, ahol a városomban (hát..inkább kisvárosféleség, de annak is túlzás, mert nem annyira lakunk itt sokan) élő emberek osztanak meg egymással vicces vagy esetleg fontos vagy random dolgokat. A minap láttam, hogy egy ismerősöm (igazándiból kb csak 2x láttam) rakott fel rólam egy képet, hogy mennyire elege van ezekből a páwákból, meg mindig magukat szelfizik, nem is lehet rólam eldönteni hogy fiú vagyok-e vagy lány stb.

Őszintén szólva nem nagyon érdekel, mert ezeket a dolgokat már megkaptam párszor, csak az idegesít, hogy hiába kérem, hogy vegye le, nem akarja. Most ilyenkor milyen lépéseket lehet tenni?


2016. szept. 11. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jelented a képet, a facebook leszedi
2016. szept. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%
Jelentsd az fb-n. Legvégső esetben a rendőrségen is jelentheted személyiségi jogok megsértéséért, előtte viszont írásban kérd, hogy vegye le az engedélyed nélkül kitett fotót.
2016. szept. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!