Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek nagyon öreg...

Szerintetek nagyon öreg vagyok 22 évesen, hogy újra kezdjem az életemet?

Figyelt kérdés

Annyira vén embernek érzem magamat. Most 22 évesen kezdtem nappalin az egyetemet, mert szakot váltottam.

Az ismerőseim többsége már rég végzett az egyetemmel.

Hogy miért alakult így az életem az hosszú....

Van egy csomó célom és tervem, de úgy érzem hogy teljesen elkéstem velük.... és lekéstem az életemet.

Mindenki azt mondja hogy milyen fiatal vagyok még, de én ezt egyáltalán nem gondolom így, 4 év és 25 leszek

:( kb. 26 éves koromra lenne meg az msc diploma is. Bár addig már bőven dolgozni akarok.

Nektek mi a véleményetek? Nagyon öreg és gáz vagyok??



2016. szept. 14. 13:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Te nem öreg vagy, hanem buta. Egy 30 éves szerinted már menjen otthonba ? Remélem nem bioszos szakra jársz.
2016. szept. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon buta kérdés, már ne haragudj!

Hol vagy Te öreg? Esetleg az eszkimók közt az lennél, mert ott elég alacsony a halandósági korhatár...

2016. szept. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Ne légy butus.. 22 éves vagy, most kezdődött az életed. Örülj neki,hogy nem 50 évesen jössz rá,hogy másra vágysz,mást akarsz csinálni.

Bőven újra kezdheted még az életed,hiszen nem vagy még röghöz kötve.

2016. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha annyira dolgozni szerettél volna, akkor miért nem levelezőre mentél? Egyébként meg túlságosan is fiatal vagy, még semmiről nem késtél le. Én is 22 évesen kezdtem az egyetemet. Dolgozhatsz még eleget 70 éves korodig. Addig örülj, míg tanulsz. Használd ki az egyetemi éveid.
2016. szept. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
nem jókedvemből írtam ki a kérdést..... nő létemre tényleg úgy érzem hogy lekéstem mindenről és nagyon öreg vagyok. Sajnos eléggé komplexusos voltam régen, ezért akkora szerencsétlenség voltam hogy nem igaz. Most már pszichológus segítségével kicsit normálisabb lettem, de a korosztályommal összehasonlítva magamat egy szerencsétlen lúzernek érzem magamat, aki eddig nem bulizott, nincsenek barátai, és még az egyetemet is csak 22 évesen tudtam elkezdeni :(
2016. szept. 14. 13:49
 6/22 anonim ***** válasza:
Nemreg megkerdezted szinte ugyan ezt, nem kaptal megfelelo valaszt? :)
2016. szept. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
6os! Nem nem kaptam megfelelő választ..... vagyis kaptam, csak nem értem hogy miért mondja mindenki hogy mennyire fiatal vagyok, hol ott egyáltalán nem vagyok az.... és ennek a miértjére lennék kíváncsi hogy miért mondják ezt :)
2016. szept. 14. 14:00
 8/22 anonim ***** válasza:

egy ember akár több mint 100 évig is él

most nézd meg a te életkorod és rájössz

2016. szept. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Azert mondjak hogy fiatal vagy, mert ugy gondoljak hogy fiatal vagy. Nalad joval idosebbek is jarnak bulizni, 30 eves lanyok meg boven szexelhetnek a fel varossal ha akarnak, baratkozni meg barmikor lehet.

Szakma valtas sem ritkasag meg 40 eves kor felett sem.


Roviden azert mondjak mert a tobbi szakma valto bulizo emberhez kepest fiatal vagy.


Egyebkent pedig mi lenne ha tenyleg oreg lennel hozza?

2016. szept. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
#8 mégis melyik galaxisban?
2016. szept. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!