Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szedjem össze életemet?...

Hogyan szedjem össze életemet? Hol kezdjem?

Figyelt kérdés
Szerencsére még a lejtő tetején vagyok, de bármikor megindulhatok a lejtőn lefele. Ezt szeretném megakadájozni. Kellene nekem egy olyan testi lelki felfrissülés, megerősödés ami összekaparná az életemet és újra önmagam lehetnék. Szeretnék sportolni célokat kitűzni magamnak. Próbáltam, de egyedül nem ment. Ti mit tanácsoltok, hol kezdjem el mivel? Szeretnék ismerősökkel buliba járni, szórakozni. Ez sajnos eddig kimaradt, nem találtam élvezetesnek a piálást/dicko keverékét, se a táncot... Szeretnék változtatni ezeken is, de nem tudom, hogy kezdjem. Mit tanácsoltok?

2012. szept. 2. 02:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Lány, vagy fiú vagy? Sejtem nőnemű egyébként...


Nézd, ezek szerint a társaság, környezet sem a legalkalmasabb, rájuk ne is számíts, próbáld meg egyedül először. A sport nem nagy dolog, fogd meg magad, és hogy tényleg a legegyszerűbbet mondjam, menj sétál nagyokat, az is nagyon sokat használ. Persze ne egyél sok cukros dolgot (Cola, Fanta, Sprite és társai alapból kuka, de nagyon), csokit, hasonlókat... kCal-t nézd mindig, de ez termékfüggő.

Ha gondolod, írj egy privátot, akár beszélhetünk most is. Szívesen segítek és beszélek emberekkel, akik NORMÁLISAK. Szerintem ezzel nálad nincs gond, eddigi leírást ítélve, hátha tudok valamennyit segíteni.


Szép estét!

2012. szept. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!