Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ciki, ha nem megyek el a...

Ciki, ha nem megyek el a szalagavató utáni afterpartyra?

Figyelt kérdés

Bevallom, nekem a bő 3 év alatt sosem volt túl jó kapcsolatom az osztálytársaimmal, általában mindig egyedül voltam el magammal, meg régebben sokszor volt velük konfliktusom különböző dolgokban. Most már hála istennek nincsenek annyira ezek, meg ők is kezdenek talán egy picit közeledni hozzám (vagy legalábbis elfogadni), de azér még mindig lehet látni, h nem igazi "jó" viszony ez és nem hinném h egy az érettségiig hirtelen jóra fog ez fordulni. A szalagavatón természetesen szintén egy külsőssel fogok táncolni, eredetileg nem akartam, de aztán végül az ofőn segített keresni egy párt nekem és végül belementem, mert azért a keringő egy nem mindennapi esemény az ember életében.


Ahogy mondtam, a táncon részt veszek, de kb. lehet h csak ennyi lesz a "programom", mer az utána levő afterpartyn nem szívesen vennék részt a hűvös viszony miatt (nem az ivással van a baj, mer ugyan nem vagyok egy nagy ivós alkat, de ettől függetlenül ha úgy van, akkor szívesen megiszok bárkivel egy sört vagy pár rövidet, hanem nem érzem úgy, h én jól tudnám ott érezni magamat a körükben).


A szüleim meg pár jószándékú ismerősöm bíztat, hogy menjek el legalább egy próbára és max ha nem érzem jól magam vagy egyesek ott szintén elkezdenek a többiek előtt nyilvánosan kibeszélni, basztatni, akkor max. felállok és elmegyek.


De ti mit ajánlotok? Volt nálatok is hasonló helyzet?


18/F



2016. szept. 22. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki, ha nem mész el, ebben a helyzetben ez teljesen érthető.
2016. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
menj el máshova bulizni :D barátokkal, táncpartnerrel... rengeteg szórakozóhely van, így az érzés is megmarad, és olyan emberek társaságában bulizol, akikkel szívesen teszed mindezt...
2016. szept. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam anno, nem bírtam az osztálytársakat, szalagtűzőn is egy külsőssel táncoltam. Az afterpartyra elmentem, megettem amit adtak, aztán eljöttem, ennyi. Az érettségi találkozókra (volt jópár azóta) viszont már nem mentem el egyre sem.
2016. szept. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És utolsó, neked milyen volt az afterparty? Piszkáltak téged mások előtt? Illetve eltudtál lenni másokkal?
2016. szept. 22. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Én még a szalagavatóra se megyek el. Rohadt jó a kapcsolatom az osztályommal, de nem dobok ki annyi pénzt ezért a baromságért.
2016. szept. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki? Még ha most annak is érzed, egy idő múlva nem is fogsz rá emlékezni.

Én sem voltam jó viszonyban az osztályommal, de nem is erőltettem ezt az egészet. A szalagavatóra elmentem, mert kötelező volt, de nem táncoltam és amint vége lett a hivatalos résznek, leléptem két barátnőmmel, akikkel jóban voltam, tökéletes volt. Az osztály nagy része úgyis magával és a családjával/klikkjeikkel voltak elfoglalva, nem tudom, egyáltalán feltűnt-e bárkinek, ha igen, az se érdekelt akkor sem és most sem. Az említett két lánnyal mai napig, 8 évvel később is jóban vagyok, az osztály többi részéről ballagás óta nem hallottam. Mai napig örülök, hogy nem vettem aktív részt ebben a majomkodásban.

2016. szept. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Én se mentem el. 22 L
2016. szept. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!