Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyi idő alatt szokom meg a...

Kocsisbarbi kérdése:

Mennyi idő alatt szokom meg a honvágyat? Normális hogy ennyire hiányzik minden?

Figyelt kérdés

3 hete koltoztem kollegiumba. Nagyon hianyzik az otthoni kornyezet, a csaladom akkikel nagyon nagyon jo volt a kapcsolatom, a legjobb baratnoim akkikel mindent meg tudtunk beszelni sulve-fove egyutt voltunk, edzesre jartam az ottani barataim+a mozgas, az iskola mert nagyon jo osztalyunk/evfolyamunk volt a tanarok is jofejek voltak, hogy delutan edzesre megyek, barataimmal vagyok, tanulok majd tvzek kicsit es egyedul vagyok a szobamba. Es ez annyira hianyzik, hogy a heten 2 napot vagyok csak itthon. A kolis tarsasag is jo meg a suli is csak azert itthon sokkal jobb volt. Kb mennyi ido utan mulik el a honvagyam? Normalis hogy nagyon sokszor sirhatnekom van?

15/L



2016. szept. 25. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én pestre költöztem és kb 1 évig voltam boldogtalan.Utáltam.Elvesztettem a barátaimat akik új legjobb barátot szereztek és a családom is mivel már nem tartjuk "ugy" a kapcsolatot.Egy idő után megszokod.De nem lesz könnyű.Ha sirhatnékod van akkor engedd ki.Sokkal jobb lesz:)
2016. szept. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

" Hol ha elutazom, hosszú utat bejárok

Mindenhol várnak hazátlan barátok.

Az egyik elment és honvágya van,

A másik ott maradt, ahol volt ezért gondba van! "

2016. szept. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!