Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Olyan ember vagyok, akinek...

Olyan ember vagyok, akinek bár vannak barátai, hiányzik neki, hogy egy 4-5 fős társaság tagja legyen. Fiúk, lányok vegyesen. Nektek már volt ilyen érzésetek? Lehet ellene tenni? Nagyon rossz érzés.14/L

Figyelt kérdés

2015. dec. 30. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már ilyet, de már nem igazán zavar. Talán 2-szer voltam életemben ilyen 4-5 fős társaságban, de az a tapasztalatom, hogy egy idő után mindenki megy a maga útján, úgyse maradnak meg ezek hosszú ideig... Bár lehet, hogy van kivétel, de én még ilyennel nem találkoztam. 16/F
2015. dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig jó lenne egy ilyen társaságban lenni... Csak nálunk nem menők ezek a kisebb társaságok, csak a kettes barátságok. :/
2015. dec. 30. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is van ilyen érzésem és nem valami jó, de örülök, hogy amúgy vannak barátaim. 15/L
2016. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Össze kéne hozni egy ilyen társaságot. :/
2016. jan. 4. 18:52
 5/6 Gavrie válasza:
Mint a filmekben,és sorozatokban.(Pl.:How i met your mother)Egy olyan társaság akikre mindig számíthatsz és,akikel mindig van valami régi közös sztori amit felemlegettek néha.Csak igen az élet közbejön és néha elég nehéz megszervezni az összejöveteleket.Nem vagy egyedül.(15/F)
2016. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:)
2016. jan. 9. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!