Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Facebookról miért törölnek...

Facebookról miért törölnek olyan emberek akikkel jóban voltam gimiben?

Figyelt kérdés

Töröltem az üzeneteim és visszaolvastam egyet. Akkor láttam meg hogy ez a csaj is kitörölt az ismerősei közül... Lassan kb alig marad valaki. Mindenki töröl pedig kb sosem teszek ki semmit. Legszívesebben letörölném magam ...

L


2016. szept. 27. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez a helyzet sajnos.
2016. szept. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tartottátok a kapcsolatot nem mindegy? A felszínes, érdek ismerősöktől jobb minél előbb megszabadulni. Majd lesznek normálisak is, ne foglalkozz ilyenekkel.
2016. szept. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igaz, már nem tartottuk a kapcsolatot. Csak régebben személyesen is jóban voltunk, meg neten is beszélgettünk. Nem ez az első ilyen eset.. és látom hogy ezzel a lánnyal 60 közös ismerősünk van. Akkor biztos pont én nagyon zavartam őt. Na mindegy. Igazad van #2!
2016. szept. 28. 00:06
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez a facebook, én is letöröltem sok ismerősömet, sajnos.

Viszont ha élőben találkoznánk, biztos elbeszélgetnénk, de a face miatt lehet, nem szólna hozzám.

Úgy van kitalálva ez az oldal, hogy meggyűlöljük az ismerőseinket. Azt az oldalaikat mutatják, amilyennek nem ismertük őket. Politikai hovatartozásukat, hülye vicceiket, hol nyaraltak, kivel, milyen profilképpel, mennyi ismerősük van, blablabla...csupa irigységre okot adó dolgok, és hát...minden ember irigy. Vagy ha nem is az, vannak érzései, véleményei.

2016. szept. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem is történt már ilyen. Picit rosszul esett, de jobban belegondolva tökmindegy, mert nem tartottuk a kapcsolatot.
2016. szept. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne tulajdoníts neki jelentőséget.
2016. szept. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy csak felszínes/érdek kapcsolat volt. NE aggódj, akik valóban a barátaid azok nem törölnek le és ŐK a fontosak. Az mindegy, hogy a volt osztálytársaid közül letöröltek 3-4-en, azokkal ne törődj. Gondolj arra, hogy lemorzsolódik a "gyengébbje" és csak az marad meg aki számodra fontos/fontos vagy neki.
2016. szept. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle.

Én régen mindenkit töröltem akivel 1 hétig nem beszéltem.

2016. szept. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ebben nem látok semmi rosszat. Lehet, hogy tényleg elkezdte "irtano" azokat az ismerősöket, akikkel már nem tartja a kapcsolatot. Mindenki másra használja a fb-t. Én megtartok mindenkit ismerősnek, akit valaha ismertem, és nem volt velem szemét, mert ki tudja, nem lesz-e szükségünk bármire egymástól, vagy nem akadunk-e össze újra. De azt is megértem, aki csak azokat akarja megtartani, akivel mondjuk egy éven belül beszélt.
2016. szept. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!