Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szétesett az életem. Már...

Szétesett az életem. Már annyira gáz vagyok, hogy sorra törölnek az emberek a facebookról is. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Kezdek elszigetelodni, v nemtom. Minden ember akivel megprobalom felvenni a kapcsolatot, latja, h kenyszeresen teszem es leraz magarol mint a kutya a bolhakat. Nemtom hogyan kerultem ebbe a helyzetbe. Talan benne van az is, hogy anyagilag osszezuhantam es ezaltal megallt az eletem. de nagy gáz van.
2011. okt. 26. 10:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi történt? Csak mert anyagilag szarul állsz még nem törölnének ismerősök. Mesélj többet.
2011. okt. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

emellett az egeszsegi allapotom is egyre szarabb. nem volt itthon kb fel evig normalis etel. az izmaim eltuntek, a helyukre valami vekony beteg bőr került. a szervezetem (és az agyam is) teljesen leépült. ha az öngyilkosságot választanám gyorsan és váratlanul szállnék ki. igy viszont lassan és fokozatosan fogok megsemmisülni.


Nem tudok mit csinálni.

2011. okt. 26. 10:42
 3/35 A kérdező kommentje:

hát lelkileg is összezuhantam. és a facebookomon is látszik, hogy nincs életem. emellett furának hathat, ha embereket keresek fel. látják h valami nem okés, és elkerülnek. fotókon sem vagyok bejelölve. szét van esve az egész, pont mint az életem.


Tudom a facebook nem az élet. viszont remek tükör. és ha nincs mit visszatükröznie az nagyon látszik rajta.

2011. okt. 26. 10:43
 4/35 anonim ***** válasza:
81%
Az eszedbe sem jut, hogy nem veled van a baj, hanem a többi emberrel, akik, ha látják, hogy nincs veled rendben valami, elkerülnek és nem segítenek?
2011. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Mi legyen? SZEDD ÖSSZE MAGAD!

Először is, írd le,hogy hogy kezdődött, akkor lehet hogy közelebb jutsz a megoldáshoz.

Addig csak találgatni tudunk, segíteni nem.

2011. okt. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
nemrég néztem a telefonom és valami max 20 ismerős száma van meg, a többi cégnév, meg más fontos számok ebből max 6-al szoktam beszélni...... kicsit elszegyelltem magam.
2011. okt. 26. 10:46
 7/35 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. okt. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

hat konnyu mondani h szedjem ossze magam.


h kezdodott?

eloszor a csaladom zuhant szet.

aztan a tanulmanyaim kezdtek leromlani.

majd nem vettek fel az egyetemre mikozben mindenki mast szinte igen. itt maradtam egyedul, dolgozgattam, de sosem epultek ki ebbol hosszutavu kapcsolatok. az uj kapcsolataim tiszavirag eletuek. amint az illeto fiu, v lany rajon h tulkepp nincs eletem leráz.


szval még uj kapcsolatokbol sem tudom visszaepiteni amit elveszitettem. bezártam magam egy dobozba. kimozdulnék de nincs hova, nincs miért, nem ismerek senkit lassan. egyedül vagyok....


csak pénz hiányzik. lassan már úgy öltözködöm h megnéznek az emberek. bolondnak tartanak.


egy régi szemüveget kell viselnem mert nem tudom megvenni a kontaktlencsét. már elkezdett tole bekancsalodni a szemem, de nem tudok ujat venni.


zuhanok.


de egykor nem ilyen voltam. egykor ugy eltem mint mindenki mas. volt baratnom. voltak barataim, hetente tobbszor buliztunk. stb. szép ambicioim voltak

2011. okt. 26. 10:50
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Bakker ne haragudj, de ha te vagy az, akit az anyja amortizált le, akkor mit vársz tőlünk? Minden kérdésedre sok válasz érkezett, de NEKED kell tenned valamit, mi csak tanácsot adunk. Ne facebookon élj. Ha meg anyád ennyire nem normális, akkor akarj változni....
2011. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
22
2011. okt. 26. 10:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!