Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van olyan oldal, ahol találhat...

Van olyan oldal, ahol találhatok partner (eke) t különböző programokhoz?

Figyelt kérdés

Igen, van ez a programpartner.hu, de amikor onnan találkoztam egy férfival, azt hitte, randizni akarok vele... :/ azóta nem használtam.


Főleg mozizásra keresnék embereket, de egyes elvontabb filmekre nincs, aki eljöjjön velem. Most éppen a Donnie Darkót szeretném megnézni hétvégén a Bem moziban.


23N


2016. szept. 29. 02:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Én szívesen elmennék csak mint ismerős/haver, de hétvégén megyünk dobogókőre túrázni 2 barátommal.

Viszont ha ilyen érdekel, szívesen várunk.

Természetesen előtte hagyok lehetőséget bizalom kialakítására, mind hármunkkal beszélhetsz vagy amit szeretnél. Mind hárman eléggé spirituálisak és normálisak vagyunk átlaghoz képest.

De más időpontban mennék is. Egyéb alternatív és nem alternatív dolog is érdekel, természetesen.

Írj ha érdekel.

20F

2016. szept. 29. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Max csak pesten műmödhet ilyen, megyeszékhelyen már nagyon nehéz közeli embert találni.
2016. szept. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Működhet*
2016. szept. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mozihoz nem kell valaki. az nagyon jó egyedül.
2016. szept. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!