Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek melyik a jobb...

Mazsa97 kérdése:

Szerintetek melyik a jobb fajta társ kereső oldal? Olyan ami viszonylag olcsó? (komoly kapcsolat keresőknek! )

Figyelt kérdés

Az elittársat néztem, de az nagyon drága. (szerintem)

Még a randivonalat ismerem és kb ennyi is.Jól jönne kis segítség. L/47-nek.



2014. dec. 31. 10:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nos én nyáron 1-2 hónap szabadság alatt, végig gugliztam az összes társkereső oldalt és a következőkre jutottam


megközelítőleg 15-20 oldalt találtam ami volt annyira meggyőző, hogy be is regisztráljak.

és erre jutottam: ami olyan kb jónak néz ki, az sajnos mind fizetős, vagy rögtön reginél kell már fizetni (az ilyet kb ott is hagytam egyből) vagy ha több funkciót akartam (tudj képet nézni, üzit küldeni, stb) fizetős volt, akkor azért volt rossz, mert a fenn lévők 80%a várta, hogy majd 1 fizetős felhasználó fog ráírni, tehát nem lesz semmi.


a másik, hogy ingyenes de lehet fizeteni plusz fölösleges dolgokért, azok nem rosszak, de sajnos ott már előfordul a kamus ember és a régóta inktív felhasználó, plusz mivel asziszik fizetős nem is foglalkoznak vele


aztán van az ingyenes, ne ez borzalom, 25x regizik be egy ember, az 50% kamu és 45% meg inaktív, marad néhány nyugdíjjas meg debil aki reménykedik.


összeséségben amúgy ami nem is volt túl rossz, kb le se tojtak, elküldtem 10 üzit max 2 írt vissza...

megnéztem 300 adatlapot (úgy hogy látják ők is megnéztem) kb 50 nézett vissza...


amit esetleg így hirtelen tudnék ajánlani...

iooo.hu 30 napig ingyenes, ez idő alatt kiismered az oldalt és az embereket, ha tetszik vki ennyi idő elég hogy megismerd

vagy amit nem szívesen ajánlok a love.hu sokan vannak, aránylag aktívak, bár fizetős sok része meg vannak agybetegek, de lehet néha értelmes találni.


de te is megpróbálhatod, hogy google - társkereső oldalak és végignézed őket...


badoo meg twoo ... borzalom...

Szóval sajnos kénytelen vagy más úton módon találni vkit :S

2014. dec. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
love.hu Nekem sikerült volna barátnőt szerezni onnan ,de végül megijedtem a lehetőségtől és még találkozásig sem jutottunk ,de csakis az én hibámból. 25f
2014. dec. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ja igen, azt azért még hozzá tenném, hogy love.hu-n nem sok ember "loveolt"... és a legrosszab, hogy 10 megnézéből 7 férfi volt...

ja és egy transzi "loveolt", pedig eléggé egyértelműen hetero volt az adatlapom...

mellékesen 24/F vagyok

2014. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
és ha gondolod én szívesen ismerkedek :$
2014. dec. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egy teát megiszunk?
2014. dec. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nos, kedvesek vagytok, de én még mindig 47 vagyok :). És a love.huról hallottam én is, de csak rosszat!..:/ Sajnos nem nagyon ismerem a mai társkeresési módokat.
2014. dec. 31. 12:30
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik sem jobb vagy rosszabb mint a másik.

Bárhol van esély megismerni valaki normálist.

Én 7-8 évvel ezelőtt ott keresetem társat,2-3 oldalon is fen voltam,volt pár hülye ez tény,de 5-6 férfival találkoztam személyesen,mind normális és komoly kapcsolatot keresett.De egyik sem volt sajnos olyan hatással rám,hogy összejöjjek vele.Mindig őszintén meg mondtam nekik.

Végül a neten ismertem a férjem,igaz nem társkeresőn,hanem egy közösségi oldalon.


36/N

2014. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

47 éves vagy, igen és? :D

Amúgy én sem sok jót tapasztaltam, de egy két ismerős igen, szóval azért ajánlottam.

de nem egyszerű a társkereső oldalakkal...


menj el szórakozni valahova vagy barátok közül keress vkit vagy valami, az jobb talán

2014. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Love.hu-n pasikén 2 hónapig voltam kiemelt, ez hozott 11 látogatót és 0 levelet.

Ki volt töltve az adatlapom, és kép is volt fönt.



Fake kitöltetlen női profilom 1 nap alatt kapott 12 levelet 320 látogatót 42 flörtöt.


Ennyit a társkeresőről!

2014. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

az első válasz eléggé részletes utánakutatást jelent, bár vannak más jellegű oldalak amik összefoglalják, meg józan ésszel is rá lehet jönni. leírok pár dolgot hátha jár erre valaki:


1.HETERO férfiaknak ÉRTELMETLEN neten társkeresőzni

pontosan azért mert ami nem fizezős, azon a többség csak kamu, inaktív, vagy leamortizált nők vannak (sajnos a 47 az már az a kategória ami kb senkit se érdekel, ha csak nem kivételesen tud valamit villantani és papó arra jár)

2.nőként meg kb mindegy hova megy az ember, midnenhol vannak normálisabb férfiak, értsen bárki bármit ezalatt.

3.a nehezebb része az hogy 50 körüli nőként nem lehet felvenni a versenyt a 20onévesekkel, akiket a 40-50es férfiak megkapnak.

tehát az illető vagy kifogásokat keres, mint a kérdező és egyedül marad, vagy nyitott minden megoldásra, és talál párt.

2014. dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!