Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mivel telik a vasárnap?

Mivel telik a vasárnap?

Figyelt kérdés
Templom? Mozi? Színház? Séta? Kirándulás? Készülés az új hétre? Jó a kedved?

2016. okt. 2. 10:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hétvégére hazautaztam a szüleimhez. Ma 9 körül keltem, reggeli után elmentünk szavazni. Most semmittevés van, az ebéd közben fő. Ebéd után lesz kis kerti munka, valamikor estefelé pedig visszamegyek abba a városba, ahol jelenleg lakom. Jó a kedvem, mondhatni.
2016. okt. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Reggeliztünk, most Nintendzunk a gyerekekkel.

Férjem még alszik, nincs valami jól ma reggel.

Főzök, délután sétálunk egyet, sztárban sztárt nézünk és kb ennyi.

2016. okt. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Most keltem föl, a család többi része elment a templomba, hamarosan megjönnek és megpróbálnak rábeszélni, hogy menjek el velük szavazni, aztán nagy nehezen, nyögvenyelősen elmegyek, bár magasról leszarom az egészet , de ha ettől megnyugszanak, ám legyen. Aztán gondolom kajálunk, jól teleeszem magam, ledőlök, zenét hallgatok, aztán lehet, hogy egyik haverommal elmegyünk kocsmázni stb.
2016. okt. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tanulok, eszek a kedvenc kajámból, megyek rokonokhoz, ott is eszek, tanulok. Várom a hétfőt hogy találkozzak azzal akit kedvelek.
2016. okt. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tejfölös-hagymás lepény zabálás, aztán majd kicsit dolgozok, mert én vasárnap is szoktam. majd kimegyek a kertbe gazolni, kacsát sütök vacsorára, este filmnézés.
2016. okt. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Eddig Resident Evil-eztem. Most nekiállok valami kreatívat csinálni.
2016. okt. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Elmegyek uszodába, szavazok, hazajövök és animézek.
2016. okt. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ma van a születésnapom, de senkinek sem jutottam eszébe. Akik facebook-on írtak, azok is csak azért, mert kaptak róla értesítést...
2016. okt. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Elmentünk szavazni, majd boltba 1-2 dologèrt.

Aztán egy cipőt vettem át, amit a neten rendeltem, aztan meg eladtam egy elèg nagyèrtèkű dolgot, amit már règòta árulok a neten, ez most feldobta a kedvem.

Aztán ebèdeltünk, most kicsit takarìtok ès aztán fürdès-pihi, olvasok :)

2016. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szüleimet látogattuk meg, ott a szokásos beszélgetés, családi élet élése, ebéd stb. Nemrég értünk haza, előkészülünk a holnapi napra, aztán lazulás, kisállatunkkal játszás, filmezés a terv még mára :).
2016. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!