Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hányszor mentél vásárolni az...

Hányszor mentél vásárolni az elmúlt 13 hónapban vasárnap?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 17. 10:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Kit érdekeel..
2016. ápr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

52-szer.

Csak sajnos ebből 47-szer hiába, mert zárva volt a bolt.

2016. ápr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1-es Engem!
2016. ápr. 17. 10:15
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Amikor nyitva volt az Auchan/Tesco akkor mindig. Szám szerint nem tudom.
2016. ápr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Menni mentem volna,mert eleve e olyan a helyzetem,hogy olyankor (is)dolgozom,amikor más nem(érdekes, ez nem érdekel senkit), ezért vásárolni olyankor tudnék,amikor lehetőségem van rá-pld.vasárnap,de nemigen volt módom rá. AZt pedig nézzétek el,hogy nem szeretek a "szomszédos" kisboltban vásárolni, ahol ócska a választék és minden 3x annyiba kerül,mintha mondjuk a Tescoban vettem volna.Én azt gondolom,hogy ezt a SZOLGÁLTATÁST legyen joga a szolgáltatónak eldönteni a kereslet függvényében, hogy mikor nyújtja.A dolgozókat meg nem kéne annyira sajnálni a vasárnapi munkavégzés miatt, pld ki sajnálja a benzinkutast,a presszósnőt, az ügyeletes orvost-van lehetőségük a szabadnapjukat máskor kivenni,pld.kedden,és a fizetésüket a folyamatos munkarend szabályai szerint természetesen megkapják.Ha pedig ez nemigen tetszik valakinek, menjen el más munkáltatóhoz,más munkakörbe.
2016. ápr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
soxor
2016. ápr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen egyszer sem, de ha már felmérést végzel, akkor az is fontos a válaszban, hogy ki mivel foglalkozik.

Én pl. egyéni vállalkozó vagyok független időbeosztással, gyerekem sincs, szóval megtehetem, hogy legkésőbb szombat délig megveszek mindent amire szükségem van. Előtte sem jártam Vasárnap vásárolni, mert örülök, ha egy nap nem kell autóba ülnöm.

2016. ápr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nyitva voltak a bevásárlóközpontok, akkor mentem. Amikor nem voltak nyitva, akkor nem. Kisboltban nem vásárolok.
2016. ápr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos többször, mint szerettem volna (rohadt drága a kisbolt mellettünk), de havonta legalább kétszer dolgozom péntek-szombaton nappal a kórházban, azt hiszem, azért a friss kenyeret megengedhetem magamnak vasárnap drágábban.

Szombaton munka után már ki volt rabolva minden, zöldség, pékáru sehol (nem Bp, kisváros). Illetve szombaton kénytelen voltam egy órával korábban indulni, hogy kiszaladjak a piacra a vasárnapi húsért, pedig jól jött volna az az egy óra plusz alvás. Vessetek rám követ, nekem sajnos jól jön a nyitva tartás vasárnap.

2016. ápr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer sem, mert meg tudom oldani, de van akinek ez sok gondot, kellemetlenséget okoz.

Ha lenne nyitva bolt, akkor biztos friss kenyeret ennék vasárnap regggel.

2016. ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!