Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy néha ha...

Miért van az, hogy néha ha beszélgetek valakivel, az adott pillanatban sose jut eszembe, valami frappáns, mit kéne mondani?

Figyelt kérdés
"Megijedek". Mindig is visszahúzódó voltam társaságban. Olyan mintha elöntené a fejem valami, nem látok tisztán, és izgulok, nem tudom, hogy fejezzem ki magam. Vagy legalábbis valamit tuti elfelejtek mondani, ami eszembe jut később,mikor már lenyugodtam, és átgondolom a beszélgetésünket egymagam. De ez inkább olyan emberek társaságában fordul elő velem, akiket nem ismerek, vagy nagyon felnézek rájuk. De amúgy egyetemre járok. Semmi baj a felfogásommal, jól tanuló vagyok. De ez nagyon zavar,hogy ilyen vagyok, változtatni szeretnék ezen.
2016. okt. 11. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:

mert önbizalomhiányod van.

járj többet társaságba, gyakorolj, aztán elmúlik. a legrosszabb, ha behúzódsz a csigaházadba.

2016. okt. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!