Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Abban a pillanatban, mikor...

"Abban a pillanatban, mikor valaki nemet mer mondani ennek a kormánynak, abban a pillanatban vagy a rendőrség, vagy az adóhivatal, mindenki rászáll. " 2. Gyurcsány videó Felcsútról, láttad?

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 9. 19:46
 1/4 Dick Esmen ***** válasza:
74%
Lerágott csont.Gyurcsány nem mutat semmi újat.
2013. szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam, most látom...de kinézem a Fideszből, viszont szerintem nem Gyurcsánynak kéne riporterkedni, sokkal hatásosabb lenne egy nevenincs riporterrel....
2013. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a vicc, kérdező, hogy igazad van, de nem Gyurcsány a jó példa erre.


Nem nekiment a kormánynak, csak egy abszolút negatív kampányvideót forgatott (több már régóta nem telik ki tőle).

Ráadásul nagyon demokratikus módon letiltotta youtube-on a videója kommentelését és értékelését.

(A gyalogok a sakktáblán pedig szerintem üssék csak egymást.)

2013. szept. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Eh ...ez nem más mint a szokásos hangulatkeltés.


Szabadjon megjegyeznem:De az meg már milyen dolog ,hogy a "tulajdonos" néni azt sem tudja mennyi földje van?!

Hogyan művelte akkor ezidáig?

Úgy értesítik,hogy szólnak már neki,hogy van ott földje.

Még rendesek ,hogy egyáltalán az orrára kötik,mert "mások" másfelé mélyen hallgattak volna.A néninek kellett volna bizonygatni a tulajdonjogát.Már ha tudott volna róla,hogy van neki olyanja.


Eh... vak vezet világtalant.

2013. szept. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!