Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szóljak vissza ezekre...

Hogyan szóljak vissza ezekre a beszólásokra úgy hogy utána el menjen a kedve a beszólogatástól? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az egyik kö***g osztálytársam akiről azt hittem hogy a barátom most egyfolytában beszólogat.

A beszólásai a következők:

1.) Hát te nagyon hülye vagy.

2.) Ku**a anyád

3.) Mivan okosnak hiszed magad?

4.) Neagódj mert itt is megbuksz.

5.) Lesz**od a lovat?

6.) Kussoljál

7.) Ö kérdezi tőlem: Jólvagy?

Én: Jól vagyok

Ö: Majd elmúlik

Ezeket minden nap megkapom tőle és már nagyon idegesít főleg az anyázás. Én csak úgy tudok visszavágni hogy azt mondom pl az anyázásér hogy a tiéd és akkor csak kiröhög és azt mondja rá hogy téged szűlt meg nem engem és arra már nem tudok mit visszaszólni és hasonlóan van ez igy a többi beszólásainál is mindig engem járat le és mindig úgy szól be hogy arra ne tudjak mit visszaszolni. Mit csináljak vele? Verjem meg? Az meg azért nem jó mert egyrészt lehet hogy ő győzne másrészt ha én győznék akkor meg kirugnának az iskolából vagy rosszabb. Ti mit tennétek az én helyemben?

Még annyi hogy tanárnak azért nem akarok szólni mert akkor meg azt mondaná hogy spicli vagyok meg hogy csak úgy tudom megoldani a problémáimat hogy a tanárnak szólok stb.



2016. okt. 16. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Mert ha ő gyerekes, neked is muszáj...? Szólogasson be, te meg röhögj egyet. Minek adnád meg neki az örömet, hogy foglalkozol vele? Nincs neked életed amivel foglalkozz? Nehogy válaszolj, költői kérdés.
2016. okt. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Az anyázást el lehet poénkodni mondjuk ha csak simán anyázik nem mondja elé hogy k.. akkor mondhatod hogy hagyjad már dolgozik, otthon van, eszik stb amit valószínűleg éppen csinál, ha elé mondja akkor mondhatod hogy csak szeretnéd hogy annyira legyen k.. mint a tied. (ezzel arra célozva hogy az övé inkább az). Amikor kérdezi hogy hogy vagy és mondod hogy jól ne várd meg amíg mondja hogy elmúlik hanem mondod hogy köszi jól és otthagyod. Vagy mondd hogy sz*rul vagy és arra nem tud mit mondani :D Az okosnak hiszed magad-ra mondhatod hogy nem annyira de tőled okosabbnak, vagy simán jó nagy pofával rávágod hogy igen okosnak :) arra úgysem tud mit mondani.. (tudom h elég bénák de valamit szólni muszáj) A kussoljál-ra pedig rávághatod hogy kussolj te bűzlik a szádtól a terem/szoba/öltöző. A "ne aggódj itt is megbuksz" pedig szintén visszaütős ha pl erre rávágod hogy legalább osztálytársak leszünk :D Sok sikert
2016. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2016. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Első válaszolónak: Hát azt nehéz megcsinálni hogy ne szóljak vissza ne foglalkozzak a mondandójával de lehet hogy ez a megoldás.

Második válaszolónak: Köszönöm szépen a tanácsokat mindenképp kipróbálom ellene.

Harmadik válaszolónak: Köszönöm szépen a linket és az ott található beszólások közül ha párat bevetek ellene akkor tuti hogy el megy a kedve a beszólásoktól :)

2016. okt. 16. 13:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha alapjáraton úgy ismernek a tanárok, hogy békés,nyugodt.


Tapasztalatból mondom, nem rúgnak ki. Ha ő egy rosszfiú, s rendetlennek ismerik a tanárok, akkor őt húzzák elő.


Ne legyél ilyen csíra gondolkodású, hogy lehet ő az erősebb.

Ez arról szól, hogy kiállsz magadért, és akkor is szájon bszod, ha 5 éve boxol,10 éve gyúr.

2016. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele,szólj egy tanárnak vagy a szüleinek
2019. aug. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, azt mondanám az erőszak bem jó tanács,de azérr segítek neked

Szivasd meg jól!


1.miért te nem?

2.szerintem a tied is az!(és ha erre azt szólná amit írtál,akkor mond azt hogy,így igaz,

3.képzeld igen,miért szerinted te okos vagy?

4.miért szerinted te tovább mész a beszólásokkal?

5.nem,miért te igen?nem?akkor miért kérdezted?

6.te is

7.ugye kérdezi "jól vagy?"

Igen és képzeld ez a boldogság a világörökségig fog tartani!



8.lépés:Utána szerintem beszélj vele,hogy azt hittem barátok vagyunk,miért vagy ilyen hidd el én most lesz*rl*k nem érdekelnek a beszólásaid ,fel jelentelek a rendőrségen aztán majd akkor beszélj! Igy:)


Mond azt is neki hogy: "egy zseni adta az ötleteket és pozítív értelemben nem egyszinten van veled!"



Remélem segítettem:D

2019. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

. .

. . . .

. * .

..............

. .

. .

2019. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs:( nekem egy macska jött ki de ugy látszik igy ahogy elküldtem...:((( :c
2019. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!