Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Munkanélküliségnek tekinthető...

MIKLÓS18 kérdése:

Munkanélküliségnek tekinthető az, ha valaki leérettségizik, és utána-közös megegyezéssel szüleivel lakik 1 tanév erejéig, úgy, hogy nem áll munkába, vagy oktatásba egyáltalán?

Figyelt kérdés

#munka.érettségi
2016. ápr. 12. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen az papíron munkanélküli. Én is voltam ebben a helyzetben, ami persze azt jelentette hogy a szüleim háztáji gazdaságában tevékenykedtem és életem legboldogabb időszakát éltem át, mert együtt lehettem a szerető szüleiommel. Tehát ami papíron munkanélkülit jelent, az a valóságban lehet maga a menyország is.
2016. ápr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
HA továbbtanultál és 1 évet passziváltatsz akkor nem számít munkanélküliségnek. HA nem tanultál tovább csak úgy döntöttél, hogy végeztél a sulival és 1 évig otthon ülsz a seggeden az munkanélküliségnek számít. De figyelj! Menj el dolgozni, mert hülyére unod magad otthon 1 évig.
2016. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok e helyzetben!!!!!Ezt oda sem írtam!
2016. ápr. 12. 23:16
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
ÉS akkor mi vaaaan??????????? Nyilván arra vonatkozik aki ilyen helyzetben van.
2016. ápr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nemzetközi jogot vagy mit sértek azzal,ha családomban van ilyen esetnek előfordulási esélye,én pedig tanácsot kérek???szerintem nem!
2016. ápr. 13. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!