Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan közeledjek egy lányhoz...

Tp-link tp kérdése:

Hogyan közeledjek egy lányhoz aki tetszik? 17 éves vagyok

Figyelt kérdés

Eddig úgy voltam vele hogy nem kell párkapcsolat( sajnos) -ezt most bánom is, de ha valakibe szerelmes leszel...

Mielőtt valaki kérdezné nem vagyok meleg, se bisex és elvárom hogy rendes válaszokat írjanak se hülyeségeket mert nincs tapasztalatom sajnos :(



2016. okt. 18. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyalog, busszal, vonattal, biciklivel, autóval. Ne
2016. okt. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a rendes választ cseszd meg! marha vicces
2016. okt. 18. 18:02
 3/7 anonim válasza:
Szerintem mondd meg neki az iazat,hogy nagyon tetszik neked majd , kettesben is talalkozhattok.
2016. okt. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha osztálytársak vagytok akkor kérdezd meg, h készült-e az órára, mert te nem érted és kérd meg h magyarázza el v ilyesmi. Beszélgess vele szünetekben, és mindig köszönj neki. Ne nyomulj túlságosan! Ha nem tudod eldönteni h ezek után mit érez irántad. Egy ideig viselkedj vele közömbösebben és ne beszélj vele annyit. Ha ő keres veled közös témát v keresi a tásaságot akkor nagy valószínűséggel bejösz neki. Remélem segítettem.

2016. okt. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát a buszt elvárogathatod, ha valahova közeledni akarsz, de emberek felé az nem visz. De még itt a gyik-en se.
2016. okt. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogd meg a seggét.
2016. okt. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

két lábon, nem látod a fától az erdőt !

ez irónia, de annyira egyszerű hogy már igaz..

2016. okt. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!