Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mentem gimnáziumba, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mentem gimnáziumba, és van egy fiú, aki tetszik. Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Nem beszéltünk még olyan sokat, viszont előfordult már, hogy egymás szemébe néztük, majd hirtelen el. Sokszor néz fél szemmel, viszont nem hinném, hogy azért. Maximum nézi, hogy mi a fenével foglalkozom óra közepén :D Azért tetszett meg úgy igazából, mert sokkal okosabb, mint én....(ez azért ritka, főleg, ha az illető fiú). Van valakinek tippje, hogy hogyan kelthetném fel jobban a figyelmét? Azt hiszem vannak vetélytársaim is...:D

14/L

15/F


2016. szept. 17. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
ajjaj, osztálytárs románc DANGER! nem ajánlatos, 4 évig mindenképp egy közegbe leszel vele. Nagyon sok ismerősöm járt így. a leghosszabb 2 év volt, de gondold már el, 2 évig kialakítotok egy erős kapcsolatot, majd ne adj isten szakítotok, és még 2 évig egy teremben kell lennetek. ez nem játék. sokan sulit váltanak emiatt. nyugodtan lehet lepontozni, de ez az én személyes tapasztalatból kiinduló tanácsom.
2016. szept. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a témához nem illő tartalom: 1-es, a nyelvtan órán jól jött volna ha néha odafigyelsz, hidd el sokkal megnyerőbb lennél, ha nem lenne értelmetlen a mondanivalód fele :). Illetve nagyon látszik a stílusodból, hogy ha valaki valamit mond, és akár egy kicsit is megbízol benne, akkor szentnek gondolod és hű maradsz az elveihez(magyarán manipulatív vagy). Tehát amit máshol látsz, hallasz, vagy tapasztalsz, nem feltétlenül kell erőltetni mindenhova.


Kedves kérdező, tőled pedig elnézést kérek az offtopic miatt, remélem megérted.

A fiú figyelmének felkeltésére szerintem nem kellenek különleges dolgok, elég néhány egyszerű gesztus, a viselkedésed, mozgásod kisebb befolyásolása, tehát lényegében ha kedvesebb vagy vele, érdeklődően figyelsz rá, vagy tőle kérsz segítséget (esetleg annak ellenére is hogy valamihez nem annyira ért, ha van olyan), akkor lehet veszi a lapot, de ha sokat beszélgetsz vele, vagy gyakran keresed a társaságát, vagy "lecsekkolod" hogy hol van, azt biztosan észreveszi, és akkor szerintem már könnyebben fognak menni a dolgok.

2016. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. szept. 18. 15:33
 4/4 anonim válasza:
Melyik suliba jársz?
2016. szept. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!