Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Házibuliban mire számítsak?

Házibuliban mire számítsak?

Figyelt kérdés

Életemben eőször vagyok meghívva egy házibuliba (osztálytársam születésnapja), és mire számítsak?

Tudom, hogy lesz alkohol, nem tervezek , maximum nagyon keveset inni. Meddig kell maradni? Szüleim azt mondták, hogy 2ig maradhatok. Az elég, vagy az kevés, úgy, hogy kilenckor kezdődik? Hogyan kell viselkedni, vagy mit szokás csinálni? Azon kívül, hogy isznak meg táncolnak. Főleg osztálytársaim lesznek, akik mind 1 évvel idősebbek, mert nulladikasok voltak, és ők már mind "tapasztalt" bulizók, járnak inni néha. Én csak párszor voltam, így este haverokkal el, hogy elmentük pizzzni, meg kicsit ittunk, de nem szoktam nagyon eljárogatni.


15/f



2016. okt. 22. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Komolyan?
2016. okt. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk meg hogyan kell szórakozni? Elmész, aztán lesz ami lesz. Annyit iszol amennyit akarsz, azt amennyit akarsz. Addig maradsz ameddig akarsz. Azzal és arról beszélsz akivel akarsz.



"mert nulladikasok voltak, és ők már mind "tapasztalt" bulizók"


Nem azok.

2016. okt. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!