Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen egy nagy szórakozóhely...

Milyen egy nagy szórakozóhely mire számítsak? 16/L

Figyelt kérdés

Még nem voltam sehol se bulizni. De most majd el akarok menni valakivel vagy valakiknek.


16 évesen mar a legtöbb helyre be engednek nem?


Es hol kell megmutatni a szemelyit belépőt fizetni stb?


Meséltek nekem?


Miskolc


2016. aug. 18. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hangos és sok a részeg! :-D
2016. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az szórakozóhelytől függ, én eddigi életem során vagy 4-ben voltam (rohadt nagy partiarc vagyok mint látod) és igazából mindegyik más volt. Ott a bejárat, a helyek nagy részénél ott áll 2 nagy darab csávó aki nézegeti hogy kik jönnek be, fiatalabbnak kinézőktől elkérik a személyit, ha azt mondod hogy nincs van hogy ki tudod magyarázni hogy otthon hagytad és beengednek, van hogy beengednek de megtiltják hogy igyál (úgyis inni fogsz és rohadtul nem fog senkit sem érdekelni, csak formalitásból mondják) vagy szimplán közlik hogy akkor el lehet innen menni, mert 18 alatt nincs belépés. Ez után van egy fülke ahol lehet belépőt venni, kapsz valami fos jegyet vagy karszalagot amin rajta van a dátum hogyha kimész akkor visszaengedjenek. Bemész, iszonyat hangos zene valami ismert szám remixéből, pultok ahol lehet rendelni (ott helyben fizetsz), igényesebb helyeken asztalt lehet foglalni és pincér veszi föl a rendelést piára, általában csak annak nézi meg a pincér a személyit aki leadja a rendelést. Különböző termek vannak, általában mind dugig tele, keveredik az alkohol, izzadtság és parfüm szag a levegőben. Az emberek kb. 30%a általában tipikusan olyan akivel nem találkoznál egy sötét sikátorban szívesen. Leültök (ha van még valamilyen ülőhely) próbáltok beszélgetni, hallgatjátok a zenét, nézegetitek az embereket, egy-egy 3-4 fős kan csoport néha odamegy majd hozzátok megjegyezni hogy szép a szemetek és akartok-e táncolni. Én kb. 10 alkalommal voltam 18 életével alatt, bőven elég volt egy életre.
2016. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! Ez egy diszkó, amit Te leírtál, de egyáltalán nem biztos, hogy a kérdező díszkóra gondolt. Egy belvárosi nagy szabadtéri kocsma vagy romkocsma is nagy szórakozóhelynek számít manapság és ott azért nem ennyire borzasztóak az emberek és a körülmények.
2016. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!