Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez illetlen dolog?

Szerintetek ez illetlen dolog?

Figyelt kérdés

A családommal minden este együtt vacsorázunk, az ételeket pedig tálakban, vagy nagy tányéron tálaljuk középen. Mindenkinek van saját tányérja és evőeszközei, a középen lévő ételeknek pedig kiszedőjük (nagy kanalak, merőkanál, stb.)



Van azonban egy családtag, aki minden egyes vacsoránál közelebb húzza magához a tálakat, és nem a tányérjára szed adagokat, hanem a saját villájával jóízűen elkezd enni a közös tányérokból



Nem illetlenség ez egy kicsit?


2016. okt. 22. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé illetlen. Nyilván senki nem akarja utána az összenyálazott ételt megenni. Miért nem szól neki senki?
2016. okt. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már mondtam sajnos, de mindig visszatér erre a rossz szokására, én meg nem akarom ezzel még jobban rontani a hangulatot az asztalnál :)


Nem vagyok finnyás, de inkább ennék olyan ételből minden este, amibe nem evett bele valaki

2016. okt. 22. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!