Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Illetlen dolog sortba menni...

Illetlen dolog sortba menni egyetemre?

Figyelt kérdés

2015. aug. 30. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Hát, nem tudom. Én eddigi 3 évem alatt gyakorlatilag 1-2-szer láttam 1-1 lányt sortban. Szóval nem tudom, hogy azért nem veszik-e fel, mert illetlenség, vagy azért, mert amúgy sem jön be nekik. De lehet, hogy csak nálunk van ez így, hangsúlyozom, ez csak a saját tapasztalatom.
2015. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk se mindennapos dolog, de előfordul, hogy páran abban jönnek. Szerintem nem illetlenség, ha nem vizsgázni, hivatalos ügyet intézni vagy tanárhoz mész. Órára szerintem nyugodtan felveheted. Persze nem olyanra gondolok, amiből kilátszik minden és épphogy takar, olyat inkább ne.
2015. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!