Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az iskolában, vagy akárhol kívülről boldognak mutatom magam, aki nem beszél az érzelmeiről, viszont belülről pedig nagyon is érzékeny vagyol. Otthon mindig átgondolom ezeket a dolgokat és mindig sírva fakadok. Egyszerűen boldogtalan vagyok. Néha szeretnék mással is az érzéseimről beszélni, de mindig félek, hogy akkor majd sebezhetőnek lát. Még a legjobb barátnőmmel (akivel 9 éve ismerjük egymást) sem merem ezeket a dolgokat megbeszélni.

Bocsánat az esetleges helyesírási hibákért és szóismétlésekért!

12/L



2016. okt. 31. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel jár a kamaszkor. Ki fogod nőni.
2016. okt. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam.

Igazából attól is félek, hogy kifordulok magamból és majd mindenkivel bunkózom

2016. okt. 31. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, velem is ez van már egy jó ideje. Nem beszélem meg a dolgokat senkivel sem, mert félek (ugyanúgy mint te), hogy érzékenynek, sebezhetőnek látnak, miközbem én nem annak mutatom magam. Ez már úgy öt éve tart, úgy érzem, soha nem fog elmúlni. Ha valakinek egyszer kisírnám magam (pszichológusnak, anyukámnak, barátnőmnek, tanáromnak), akkor talán elmúlna, de én ritka gyáva alak vagyok. Te ne legyél az, nekem már túl késő, de neked még nem, a lényeg, hogy legyen valaki, akiben maximálisan megbízol (mert nekem nincs), neki elmondhatod, hogy mi bánt. Hogyha azért vagy szomorú és boldogtalan, mert nincs senki, akinek kiönthetnéd a szívedet, akkor ez tényleg csak a kamaszkor, de nem múlik el csak úgy, ha nem teszel semmit ellene. Keresd meg azt, akit a legjobban szeretsz, és azzal beszélgess, és hidd el, nem fog gyengének találni, mert ha igazán szeret, akkor eddig is tudta, hogy te valójában egy érzékeny lány vagy. Ha az egyik szülődet választod (anyukádat ajánlom), akkor még az is lehet, hogy onnantól nem fog kisgyerekként kezelni, mert látni fogja, hogy egy értelmes és érzelmes lány vagy, aki nem fél kimutatni az érzéseit, és nem fél, hogy kinevetik miatta, mint ahogy ez a gyerekeknél van, hanem már kezd felnőni.
2016. nov. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönök minden válszt
2016. nov. 1. 14:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!