Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetnék olyan, akit...

Hogyan lehetnék olyan, akit mindenki kedvel?

Figyelt kérdés

Igyekszem mindig kedves lenni,ha tudok segíteni, nem szoktam beszólni meg lenézni másokat, valamiért mégsem fogom meg az embereket...Nem tudom mit csinálok rosszul, próbálom figyelni magam és nem tudom mit rontok el?!


(Nem szó szerint szeretném, hogy mindenki szeressen!)


2016. nov. 1. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne,engem se szeret senki,annak ellenére,hogy nem vagyok egy szemét,se lenéző,sőt,jófej vagyok,amennyire csak tudok...
2016. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

A nagy egyéniségeket szeretik.

Hány éves vagy ez érdekel?

2016. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, olyan nincs, akit mindenki kedvel.
2016. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az miért másabb, ha utálnak? Szerintem ugyanolyan. Tettél valamit, amivel érzéseket váltasz ki másokból.

Ha se egyik, se a másik, na akkor vagy igazán jelentéktelen.

2016. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Inkább próbálj meg ellazulni, és nem azon igyekezni mindig, hogy te kedves legyél. Lehet túl erőltetett ez a kedvességed, és ezt észreveszik mások is.

Légy természetes, arról beszélj a mi a fejedben jár, ne pedig arról amiről "illik". Így tudnak majd más emberek igazán megismerni, és igazán megkedvelni.

2016. nov. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne legyél mindenkivel kedves. Mindenkit a helyén kell tudni kezelni. Nem mindenki érdemli meg a kedvességed.
2016. nov. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudsz olyan lenni kérdező!

Felejtsd el.

2016. nov. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!