Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek hol a legcélraveze...

Szerintetek hol a legcélravezetőbb ismerkedni?

Figyelt kérdés

Pár éve már nem járok iskolába, dolgozom, és ezen kívül, ahol megfordulok, ott egyrészt csak nagyon fiatal (értsd 10-13 éves) lányokkal találkozom, másrészt az nem épp olyan hely, ahol úgy odamész valakihez, és "szia ismerkedjünk".

Buliba ha elmegy az ember, ott valljuk be nem túl könnyű egy olyan lányba botlani, aki arra is alkalmas, hogy intelligens társalgást folytassak vele. Vagy azért, mert 'egyéjszakás' céljai vannak, vagy azért, mert szellemileg nem alkalmas rá; vagy mindkettő.

Más esetben, amikor épp az utcán járok, nyilván nem fogok senkit se leszólítani egy divatja múlt "mondd már meg légyszi mennyi az idő, mert nincs nálam óra, vagy csak csörgess meg és később visszahívlak" dumával.

A társkeresőket meg szerintem nem kell bemutatnom.


Mi olyan lehetőség van, ahol az ember komolyan ismerkedhet (vidéken, bár ez szerintem elhanyagolható infó)? Vagy egyáltalán ti mit csinálnátok, hasonló helyzetben?


Amíg iskolás voltam, addig nagymenőként kiszemeltem valakit, és ha épp úgy adta az ihlet, ráírtam facebookon (váóóóó). Aztán mire eljutottam addig, hogy élőben is le merek szólítani egy bajszos kislányt, fordult a kocka.

Szóval most így, hogy egy ideje nincs túl sok újszerű inger körülöttem, még a kiszemelés is problémát jelent.


Várom a jobbnál jobb okosságokat! :D



2016. nov. 1. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is azt látom, hogy a mai világban kevés a lehetőség.

Nincs esetleg valami olyan hobbid, ami összehozhatna emberekkel? Esetleg ha még nincs, nem érdekel valami új, amit kipróbálhatnál? Pl. tánctanfolyam, valami sportszakkör, nyelviskola, rajzklub...

2016. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van hobbim, ami összehoz emberekkel, rögtön ott az 1. mondatban a 10-13 évesek :D Azon kívül munka mellett nincs se időm, se lehetőségem más hobbikra.
2016. nov. 3. 00:58
 3/9 anonim ***** válasza:
En internetes tarskereson talalt lanyok utan elmentem Sziberiaba, es a Fulop-szigetekre, aztan a magyar nemzetisegi parom, csak ugy besetalt az eletembe oneletrajz forditas ugyeben, annyival ismerkedtem, hogy visszahivtam, azota egyutt elunk.
2016. nov. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha ez igaz, akkor mind szép, és jó, de miben kapcsolódik az én felvetésemhez?
2016. nov. 5. 01:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem létezik erre ilyen abszolút megoldás. Alapvetően szocializálódni kell, érdeklődésednek megfelelően többfelé eljárogatni, és így nagy eséllyel futhatsz össze olyan emberekkel, akivel lesz közös téma. A többi meg magától jön.
2016. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem egyszerű célzottan szocializálódni, ha az embernek olyan érdeklődési körei vannak, ami nem társasághoz kötött, vagy olyan, ahol tizenévesekkel van körbevéve. Ezért kérdeztem konkrét lehetőségeket.
2016. nov. 10. 08:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a helyzeted, kérdező, mert én is ugyanebben a cipőben járok. Nos, ha a fővárosban, vagy mondhatni nagyvárosban élsz, azért ott nagyobbnak kell lenni a "merítési" lehetőségnek, mint egy eldugottabb kis faluban, ország szegletében. Van aki itt is talált már párt, van aki az utcán botlott bele. Nincs előre megírt recept, csak annyi, h próbálkozni kell ahol és amennyit csak lehet!
2016. nov. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igazából nem egy eldugott falu, de nem is nagyváros. Ami számomra korrekt ismerkedési lehetőség lenne, ott vannak a túl kicsik, és akárhogy töröm a fejemet, egyszerűen semmi tippem.

Komolyan többet érnék el azzal, ha az utcán random leszólítok valakit, mint azzal, ha azt nézném, hogy hova mehetnék el ismerkedni.

2016. nov. 11. 07:31
 9/9 anonim ***** válasza:

Oda menj ahol sokan vannak. Pl: Piac

Szemelj ki valakit és kérdezd meg mit főz abból amit éppen vásárol ha elég bátor vagy bombázod a kérdésekkel. De tudd meg nincs e valakije de ne kérdezz ilyent. Gyűrű az újon...stb

2016. nov. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!