Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hova menjek ismerkedni budapes...

Hova menjek ismerkedni budapesten?

Figyelt kérdés

Most költöztem fel Bpre alig néhány hete és nem igazán ismerem itt a dolgokat hogy hova lenne érdemes menni ismerkedni,nagyon megköszönném ha valaki esetleg tudna ajánlani erre megfelelő helyeket.

26F


2016. okt. 17. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a cél,mennyi időt/pénzt(energiát akarsz rááldozni és hogy milyen helyekben gondolkozol.


Budapest rohadásig van igen széles skálán változó minőségű és vendégkörű kocsmákkal,éjszakai szórakozóhelyekkel.

Én ezeket soha nem látogattam mert egyszerűen távol áll tőlem az egész,plusz nincs fölös időm arra hogy méregdrágán menjek el inni,és szintén méregdrágán próbáljak meg lányoknak italt kérni,úgy hogy 99% hogy lekoptat.

De ki tudja,másnak ezek sikeresebb helyszínek.


Aztán ott vannak a mindenféle edzőtermek,csoportos sportolási lehetőségek.Ha sportolsz valamit és itt is folytatnád akkor megéri ,mert itt találhatsz embereket akikkel már egy ponton megegyezik az érdeklődésetek.


De ott vannak ismerkedéshez a régi klasszikus könyvtárak is.

Persze ott nem fognak tolongani ezrével fiatal lányok akik kifejezetten ismerkedni mennének,de van akinek már bejött.


Társasjáték klubbok,tánckurzusok,nyelvtanfolyamok,ezek is mind lehetőséget adnak.

Tényleg csak attól függ mennyit áldozol rá.

2016. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Istenem,metálos vagyok és pont ezt hagyom ki....

koncertek.Igaz,ez nem mindig van,de vannak néha nagyobb koncertek amikre összesereglik a nép.

2016. okt. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!