Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyetértetek velemhogy a...

Iotorrent kérdése:

Egyetértetek velemhogy a gamer társadalomnak nem kell antiszociálisnak lenni?

Figyelt kérdés
Osztályomba van négy gyerek állandóan a csgóról beszélnek aki meg nem ismeri azt kicikizik,azt mondják a többiekre hogy noobok meg hogy nokedlik, és terrorban tartják az osztályt. De amikor más gémereket nézek akkor azok elmennek playitre, csinálnak qna-t stb.

2016. nov. 3. 07:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem kell antiszociálisnak lennie, nagyon sokan gondolják így, pedig ez semmiben nem más, mint pl. aki egész nap filmet néz, vagy olvas...


Viszont nem értem, hogy a magyarázatodnak mi köze van a kérdéshez, mert, az addig oké, hogy egyfolytában cs-ről beszélnek, meg noob-nak hívják aki nem ismeri, de ettől függetlenül még nem kell antiszociálisnak lennie.

Hiszed vagy sem, én ismerek olyan embert, akinek elmondása szerint több ezer órája van cs go-ban, és mégsem antiszoc, hiszen szoktunk együtt bulizni, stb...


Szóval lényeg a lényeg, szerintem nem kell antuszoc-nak lenni, tény, hogy nagyon sokan olyanok, de nem mindenki, köztünk én se tartom magam annak, pedig én is nagyon sokat szoktam gépezni.

2016. nov. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ismerkedni akarsz mi? :D
2016. nov. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
14%
Azért az olvasást ne hasonlítsuk az értelmetlen kockuláshoz. Az egyiktől tanult leszel, a másiktól semmirekellő.
2016. nov. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Vannak antiszoc gamerek, meg vannak olyanok is, akik nem azok. Én játszom pár online stratégiát szabadidőmben, az egyik alatt folyamatosan pörög a chat. :-)
2016. nov. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

Nem kell a játékokra köpködni, fejleszthetnek is, figyelem, stratégia, szervezés, koncentráció... stb. Gyerekkoromban, amikor még nem fordították le a játékokat magyarra, egy rakás angol szót és kifejezést játékokból tanultam meg.

A "kockulás" önmagában nem rossz, persze az egyén lehet hozzá hülye, ahogy a könyvekhez is.

Én játszom is meg olvasok is. Mindkettő másra jó.

2016. nov. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
#4 és akkor a filmnézés? az miben más?
2016. nov. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
73%
Én úgy gondolom ehhez kell kellő intelligencia. Én 19 éves vagyok, hobbi szinten játszom haverokkal különböző játékokon , kisebb nagyon kihagyásokkal a "gamer" barátaimmal interneten napi szinten beszélek.. és nekem ez a világ rengeteget adott. Sosem kellett választanom a szociális élet és eközött, sőt tul. ez is egyfajta szociális élet.. Aki ebben nem él, sosem fogja felfogni, hogy hogy tud valaki valakit akár az egyik legjobb barátjának tekinteni annak ellenében, hogy életében egyszer ha látta. Vagy talán soha.. Pedig. Ha belegondoltok csodálatos dolog. Rengeteg emberrel beszéltem emberekkel évekig neten, meg játszottam és személyes barátságok is alakultak ki. De van olyan akit sose láttam, ugyanúgy ismerem mondjuk 5 éve és ugyanolyan barátomnak tekintek. Állítom tudok róla és az életéről annyit mint aki személyesen látja az iskolában mondjuk nap mint nap, ha nem többet.. és ezek mellett járok szórakozni, kirándulni, itteni barátokkal találkozni. Tudni kell az arany középutat.
2016. nov. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
10%

Engem a játékok vittek az informatikai tanulmányok irányába, most pedig céges Exceleket fejlesztek. Ennyit arról, hogy semmire sem jó.

Ettől függetlenül ha tehetem, utazok, rendszeresen párhuzamosan olvasok több könyvet, lakást vásároltam magamnak, amit fenntartok, a felújítását nagyobb részben önállóan szerveztem meg...

Mellesleg anyukám fejlesztő pedagógus és a munkájához a fejlesztő eszközök egy része JÁTÉK (számítógépes is), nem egy gyereket kihozott már a problémájából úgy, hogy több osztályzatot javítottak. Már arra is gondoltam, hogy ilyeneket is megtanulok programozni.

2016. nov. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
A gamer társadalom egy jelentős része sajnos nem csak hogy antiszociális de alapjában véve agresszív és ostoba is. Anno rengeteget játszottam én is CS-vel WoW-al egyéb online játékokkal, de mindenhol ugyanazt tapasztaltam. Veszekedős, hisztérikus, idegbeteg, frusztrált, buta, kulturálatlan, agresszív hülyegyerekeket. Nekem ezért ment el a kedvem az egésztől... Pár szerencsétlen felteszi az életét hogy egy hülye játékban jó legyen, aztán idegbeteggé válik tőle, mert valahol ő maga is érzi hogy elcseszte az életét, nincsenek barátai, párja, nem fog semmi hasznosat elérni az életben, a játék amiben jó pedig pár éven belül úgyis kimegy a divatból és akkor cseszheti hiába volt jó benne, senkit nem fog érdekelni és semmi haszna nem lett belőle. Na mindegy. A lényeg hogy szerintem aki ilyen igazán nagy gamernek tartja magát, az elég sok esetben defektes ember. Kevés a kivétel, sajnos.
2016. nov. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
68%
10-es. Szerintem butaság amit írtál.. Valóban vannak ilyen gamer emberek, de talán már ezek közel a beteg, függő kategóriába tartoznak, akik fel tudják maguakt rajta idegesíteni, vagy ennek élnek.. De ilyen emberek megtalálhatóak az élet minden területén.. Szerencsejáték függők, Alkoholisták, drogosok, társfüggők, munkamániások. Én azt mondom egy játékkal még mindig játszani kell, és jólérezni magad.
2016. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!