Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hasznos tagja vagy a társadalo...

Hasznos tagja vagy a társadalomnak? Ha igen mivel segítesz?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok az, csak a saját boldogulásom érdekel és egyre jobban így érzem és így élek. Bár nem teszek olyant, amivel ártanék bárkinek, de olyant sem, ami bármilyen formában felemelkedést jelentene másoknak.
2014. júl. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Finom sütiket tudok sütni és vicces is vagyok. Ja és szeretem a gyíkokat, kígyókat, meg a kisebb pókokat és Oroszországot. Valakinek ezt is meg kell tenni.

És nem tudom, ez mennyire számít, de igazságügyi orvosszakértő akarok lenni, mert segíteni akarok a tragikusan elhunyt emberek családjának. Szóval ezek miatt hasznosnak érzem magam. De főleg a sütik miatt.

16/l

2014. júl. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A társadalom kb. annyira érdekel, mint amennyire a társadalmat érdeklem én.

Az emberek érdekelnek, főleg akiket bántanak, megnyomorítanak, kihasználnak lelkileg. Nekik adok tanácsokat, de nem azért, hogy visszaintegrálódjanak vak birkákként, hanem hogy önmagukat felvállalják, hogy megvalósítsák önmagukban a szeretetet, a szabadságot, és keressenek életcélokat maguknak, éljenek autentikusan, akár egy alternatív életet választva, amennyire lehetséges, a társadalomtól elkülönülve, ha ez a megfelelő lépés.

2014. júl. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Próbálok hasznos lenni :) állíttólag egy ökör vagyok aki mindenkit meg tud nevettetni :) másik részről viszont a közeli ismerőseim mindig nekem sírják ki a bánatukat szakítás stb. után :)
2014. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Sajnos semmilyen szempontból nem vagyok hasznos.
2014. júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos mai világban már nem működik az az elv, hogy segíts máson, és az visszasegíti neked. Nem úgy működik mint régen, hogy elmentél havernak felhúzni a házát és a szavát adta, hogy jön neked is segíteni és úgy is lett.

Ma már az emberek szemében akkor vagy jó, ha a lelked is kiteszed egy köszönömért. Ameddig ez a helyzet, addig senki sem érdekel a családomat kivéve. Nem érdekel, hogy rokon, nemrokon, barát, nembarát, csakis a magam boldogulása érdekel.

Azt add, amit kapsz :)

2014. júl. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A társadalomban mindig az számított hasznos tagnak aki valamit le is tett az asztalra na már most a mai világban ugye vagyunk 7 milliárdan szóval igy egyéneket nem érdemes ki emelni mert kb mindenki potolható munkaerő viszont személyiség szempontjábol már nehezebb de ezzel a társadalom nem foglalkozik igazán meg a másik ha meghal valaki születik új igyis ugyis igazán akire általában felnéznek az emberek az vagy egy intelligens zseni vagy egy rohadt gazdag vagy valami híreség akinek az volt a szerencséje hogy jókor volt jó helyen
2014. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy müvész vagy esetleg egy politikus tud hasznos tagja lenni a társadalomnak. A kis emberek átlagos foglalkozással is ugyan olyan hasznosak de ők nem olyan föltünö módon
2014. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rendesen dolgozom, adót fizetek, beteg embereken segítek.
2014. júl. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nagyon nem. majd egyszer pótlom.. remélem

most nem tudok az lenni a szociális fóbiám miatt:SS

2014. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!