Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek miért csinálta?

Szerintetek miért csinálta?

Figyelt kérdés

Ültem a villamoson,és a velem szemben lévő ülésen ült egy lány, nem szoktam lányokat nézegetni,csak azért figyeltem fel rá,mert elég feltűnően nézett. Mikor ránéztem,volt,hogy ő is rám nézett,aztán elkapta a tekintetét,tulajdonképpen szemeztünk. Mikor leszállt,akkor is ránéztem,és ő is engem nézett. Akkor ez most mi??

19/L



2016. nov. 3. 22:57
 1/7 anonim válasza:
100%
Kábszeres lehetett, azt hitte kecskeember vagy
2016. nov. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon meglepő dolgot fogok mondani de tetszettel neki. Azért kapta el a tekintetét mert azért nem volt túl rámenős de az, hogy vissza nézett is ezt jelentette. Ha neked is szimpatikus volt és látod még esetleg menj oda hozzá.
2016. nov. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
megnéztt mert valami tetszett/nem tetszett rajtad, hajad, bármi, és elkapta a tekintetét mert látta hogy észrevetted. Nem kell mindent túlsilabizálni :D
2016. nov. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én csak azért néztem,mert fura volt,hogy így lány létére elkezdett engem bámulni,miközben én is lány vagyok. Komolyan eddig csak pasikkal tapasztaltam ilyet. :D
2016. nov. 3. 23:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is jártam így csak férfiként :D igen vannak lezbik, és b**k is sajnos nem csak kitaláció.
2016. nov. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És erről kérdést kell kiírni?


Engem folyamatosan megnéznek a nők, nagy a mellem és vékony vagyok, ruhámat, stb. lehet hasonlót nézett vagy tetszett neki a körmöd vagy ahogy a hajad be volt állítva, sminked. Ez hétköznapi dolog.

2016. nov. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akármit nézhetett, nem feltétlenül tetszettél meg neki. Pl lehet tetszett neki a hajad/ ugyanilyen pólója van/ hasonlítottál valakire akit ismer/nem tetszett neki a cipőd vagy nemtudom. Az a lényeg hogy ezer meg ezer ilyen jelentéktelen oka lehet
2016. nov. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!