Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez mással is előfordult már?

Ez mással is előfordult már?

Figyelt kérdés
Voltam a hétvégén egy baráti összejövetelen, ahol egy filmről beszélgettünk és mindenki elmondta mi fogta meg a filmben és miért. Már kigondoltam mit fogok mondani, de vártam, hogy még páran hozzászóljanak. Egyik barátom pedig kimondta kb. tök ugyan azt amit én akartam mondani, de nagyon konkrétan, amúgy senki más nem mondta ezt, mert nem egy standard, átlagos válasz volt, sőt ...Ez mit jelent? Működik köztünk a telepátia vagy mi? És ha igen, akkor miért pont vele?

2016. nov. 5. 20:50
 1/1 anonim válasza:
Szia, én nem értek ehez. Értem többször is átolvastam a kérdést de szerintem ez csak véletlen. Semmi rosszra nem gondolok nekem van egy ikrem és vele szkott előfordulni de ritkán nagyon, szerintem véletlen
2016. nov. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!