Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a fogorvosomba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a fogorvosomba, mással is előfordult már?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem, hogy megcsináltatom a fogaimat a nyáron, de akkor még nem tudtam, hogy a fogorvosom egy fiatal, csinos hölgy lesz(27éves). Az első vizsgálatok után kb 2 hétre előre adott időpontokat a rossz fogaim végett. Minden egyes alkalommal mosolygott rám, nevetett, viccelődött én meg csak gyönyörködtem a szemében, ahogyan fúrja a fogamat.. Tényleg nagyon megfogott a természete, a kinézete, meg az, ahogyan a pácienseivel bánik, legfőképp velem. Csak rá tudok gondolni, tán érzek is valamit. Tudom, hogy minden más emberrel is így "kell" bánnia, de akkor is.Más is volt már így ezzel? Cikinek számít, vagy abnormálisnak, esetleg teljesen normális? válaszaitokat és élményeiteket előre is köszönöm.(inkább fiú/férfi tapasztalatokra vagyok kíváncsi) 17/F

2016. aug. 4. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen velem is előfordult már. Múltkor én is beleszerettem a fogorvosodba.
2016. aug. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én fogorvosom is egy igen vonzó, kedves, fiatal nő. Viszont nekem ennyi nagyon nem elég, hogy valakibe beleszeressek.
2016. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ajj már, ez nem probléma. Ő nőnemű, te meg pasi vagy. Hát nehogy már baj legyen, hogy tetszik egy nő. De amúgy valszeg még kisfiúként tekint rád, úgyhogy nem sok esélyed lenne egyelőre nálad. Meg mondjuk lehet, hogy van barátja is, de ábrándozzál csak nyugodtan róla, hát hogyha boldogsággal tölti el az ő létezése a szívedet-lelkedet, akkor miért ne gondolhatnál őrá. Hát szerintem a szerelem az egy tök kellemes érzés, és szégyellnivaló meg végképp nincsen benne.
2016. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak azért hülyéskedett, hogy elterelje a figyelmed, szoktak ilyet, nekem is beszélt mindenfélét a sebészeten a doki, amikor egy szemölcsöt vágattam ki a karomból, hogy ne figyeljek, mikor belém döfi az injekciót, körbekanyarítja a szemölcsöt, és lenyúzza a bőrrel együtt. Vagy lehet, hogy mivel fiatal vagy, így ő is lazábban tudott veled viselkedni, mint egy idősebb pácienssel, vagy alapból ilyen a természete, nem tudom. Mindenesetre meg tudlak érteni, kamaszodsz, tombolnak a hormonjaid, teljesen normális, hogy ilyeneken jár az eszed, viszont ez nem szerelem, mert nem ismered őt igazán. Én 32 évesen is gondoltam arra a fogorvosnál, hogy milyen jó bőr az asszisztensnője, szerintem még nálam is fiatalabb. A múltkor a csaj fogta hátulról az arcomat, amikor a doki kirántotta a fogamat a számból, bár abban a pillanatban éppen nem arra koncentráltam, hogy egy jó csaj tartja éppen a fejem.
2016. aug. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm és igen van férje, de legalább ez a kedves hölgy megváltoztatta az álláspontomat a fogászattal kapcsolatban.
2016. aug. 5. 08:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát legalább örömmel fogsz fogorvoshoz járni, nem fogsz félni. :D
2016. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!