Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A Facebookon lehet törölni az...

A Facebookon lehet törölni az elküldött de még olvasatlan privát üzenetet, úgy, hogy a másik fél már ne lássa?

Figyelt kérdés

Látok ilyen opciót, hogy üzenetek törlése, de szerintem az csak nálam törli, a másiknál ugyanúgy ott marad. Vagy lehet legalább szerkeszteni, mint a rendes hozzászólásokat?

Amúgy létezik ilyen beállítás, hogy valaki csak attól kapja meg a privát üzenetet, ha az ismerőse? Szívességet kértem volna valakitől, aki nincs az ismerőseim közt, már eltelt csomó idő, de még mindig nem olvasta el, és közben át is szerettem volna fogalmazni a kérést.



2016. nov. 12. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet.
2016. nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet :D
2016. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tervbe van talán elvileg hasonló funkció, én úgy olvastam múltkor. De az sem olyan lesz - ha lesz-. Úgy emlékszem hogy önmegsemmisítő üzenet opció, magyarul miután elolvasta törlődik 1-2 percen belül vagy ilyesmi.

De ilyen, hogy fél évvel ezelőttit törölni, olyan viszont tuti nem lesz.

2016. nov. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok "Amúgy létezik ilyen beállítás, hogy valaki csak attól kapja meg a privát üzenetet, ha az ismerőse? "


Vna ( legalábbis volt, most nem vagyok benne biztos, hogy még mindig van-e) ilyen. De azt mindenki saját magának tudja beállítani, tehát te saját magadnak, hogy küldhet-e idegen neked üzenetet. Amióta filtereket csináltak az üzenetekre, nem vagyok benne biztos, hogy még megvan, de egy perc míg megnézed. (Ilyenkor am. ha valakinek be van állítva, el sem tudod küldeni az üzit.)


De sajna a te helyzeteddel már nem tudsz mit tenni.

2016. nov. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!