Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért utálják ennyire egy...

Miért utálják ennyire egy fórumos oldalon a felhasználók, ha privát üzeneteket küldök nekik?

Figyelt kérdés

Egy amatőr, de sokak által látogatott oldal, van sok felhasználó is, ami a hobbim témájával foglalkozik. Egykor én is regisztráltam rá, nem szeretek annyira fórumozni, lehet privát üzenetet is küldeni, inkább abban próbálok ismerkedni. De úgy látom ez nagyon zavar mindenkit, ha már sok üzenetet küldtem neki, egy idő után szépen leráznak, meg se nézik már, többet nem válaszolnak. Ha meg válaszolnak egy idő után nagyon bunkón, de olyan nincs, hogy valaki mindig kedves marad velem.

Pedig én nem vagyok bunkó, totál jószándékú, rendes üzeneteket küldök.

Mi olyan furcsa ebben, hogy ismerkedni akarok olyan emberekkel, akikkel közös a hobbim? Mi olyan idegesítő ebben?

Titeket mennyire zavarna?


2013. dec. 22. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert egy hobbi témájával foglalkozik az oldal, nem társkereső.

Pl regisztrálok, hogy a modellvasutakról tudjak meg többet, vagy ötleteket, tippeket, erre valaki elkezd írogatni és barátkozni akar.

Mindennek meg van a helye.

2013. dec. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Picit más, de mégis idetartozik valamennyire. Én csak azt utálom, amikor pl írok egy kérdésre kommentet, erre a kérdező ír privát üzenetet, amiben ugyanazt leírja, mint amit az adott kérdésére válaszként reagál. Ennek az értelmére még nem sikerült rájönnöm.
2013. dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Benne van szerintem a félsz az emberekben, hogy ez mit akar tőlem, szinte mindig mindenki akar valamit, mikor így privátban írogat. Ha nem előbb, akkor utóbb, tisztelet a ritka kivételnek. Gyanakvóak az emebrek, na.
2013. dec. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, általában - hiába nem társkeresésre irányul a kérdés - kapok pár privát üzit amiben fel akarnak szedni. Vagy amit fentebb is írtak, megkapom privát üzenetben a kérdező reakcióját. Még jobb az amikor a saját kérdésemre privátban kapom meg a választ. Gondolom ez utóbbi azért megy, hogy utána - mivel ez a válaszadási mód személyesebb - hátha elindul egy kis csevej. De nem, részemről nem fog.
2013. dec. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!