Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Baj e, ha 18 évesen nem járok...

Baj e, ha 18 évesen nem járok bulizni és nincs is igényem erre? Gyakorlatilag még mindig úgy élek, mint egy általános iskolás

Figyelt kérdés
Hétköznap suliba járok(OKJ-s képzés),heti 3x edzek,tanulok,netezek.Buszos vagyok,ami sok időt elvesz az utazás.Hétvégén fekszek,pihenek,tanulok,olvasgatok,netezek,biciklizek ilyeneket csinálok.De nem is vágyom másra,azt szeretem ha ynugalom van,tudom hogy nem kell menni sehova,előre tudom,hogy mikor ki van

2016. nov. 19. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem baj. Ha így érzed jól magad, tedd ezt.
2016. nov. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj, hogy egyáltalán felmerül benned ez a kérdés. Mi a retkes életért lenne ez baj, most komolyan?
2016. nov. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan lesz olyan aki emiatt megszól. Barátnőmmel pl megkaptuk osztályfőnökünktől is hogy mi 21 évesen miért nem járunk el bulizni. És egyszerűen nem tudtuk vele megértetni, hogy mi nem vágyunk arra hogy a bulihelyeken lökdössenek a részegek és nem akarjuk lesni ahogy a kistinik egymás szájába (jobb esetben) turkálnak.

Házibuli se sokkal különb ha olyan a társaság, nagy ismertségi körünk meg nincs. Nemrég voltam sógornőm által egyben, na ott remekül éreztem magam, mert nem az ivászatról szólt az egész.

De köszönöm egy évre bőven elegendő volt ez. Szívesebben vagyok a családommal vagy a barátommal.

2016. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert mindenki más bulizni jár,én meg csak itthon vagyok.Mondjuk az alkoholt sem bírom meginni.
2016. nov. 19. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Ez kéne, hogy legyen a normális.
2016. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Emelkedett szellemű ember nem leli kedvét az alacsonyrendű és közönséges dolgokban: a nagy dolgok látása vonzza magához és emeli fel őt.
2016. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Dehogy baj. Én is olyan 19-20 éves korom után kezdtem el járni, addig nem volt rá igényem. De az se baj, ha neked később sem lesz kedved ehhez :D Nem csak bulizásból áll az élet, nem mindenki szereti ugyanazt.
2016. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Soha nem voltam nagy bulizó, nem ittam le magam, nem fetrengtem a földön holtrészegen, nem bicskáztam, sőt csajokat sem smároltam le. Voltam néhány szolid buliban és kész, de nem egyedül, hanem a barátnőmmel. Nem élek úgy, mint az Éjjel-nappal Budapestben.
2021. okt. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!